Nenechte si ujít

Soutěžíme o ceny

Anketa

Které z uvedených měřidel lze považovat za předchůdce samonivelačního křížového laseru Quigo?


  • 3.6%(37)

  • 2%(21)

  • 94.4%(972)

Celkem hlasů: 1018

Neznám větší pohodu, než se večer natáhnout s milovanou osobou a sklenkou něčeho dobrého ke krbu a pozorovat oheň. Je to opravdu veliký relax, zvláště také proto, že plameny vás zbaví všeho negativního a nehezkého, co se za celý den nahromadí, od každodenních problémů až po tlak a stres z práce. Zvláště v tomto předvánočním čase je pohled do plamenů v krbu k nezaplacení.

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.

Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.

Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.

Nový příspěvěk do diskuze

Nadpis:
Jméno:
E-mail:
Zpráva:
Vložit foto:
Opište číslo z obrázku:

Nejnovější diskuse

sklo - 16.05.2012 (0)

Co říkáte na grafosklo? Chtěla bych v bytě jednu stěnu celou skleněnou. Máte někdo nějakou zkušenost...

AEG 64800 chyba AL3 (topeni asi) - 12.05.2012 (0)

Dobry den, rozebral jsem ji, vyndal a zmeril topeni, ma 25ohm. Jde nejak zkontrolovat teplotni cidl...

baumatic bfd 40w - 06.05.2012 (0)

U každého programu před koncem mytí začnou blikat dvě kontrolky se zvukovým signálem.Voda není vypuš...

LCD televizor v obrazovom rame - 26.04.2012 (0)

Dobry den, neviem, ci som spravne zaradila svoju prosbu o radu. Chcela by som kvoli dizajnu urobit c...

spojení masivu - 26.04.2012 (0)

Dobrý den, omlouvám se předem jestli tento dotaz již tu je, ale nenašel jsem ani podobný. K věci sta...

Diskutujeme na téma: Domácnost | Zahrada | Tvoříme | Stavba | Dílna | Ostatní diskuse

Vychytávky od Conrada

Pájecí souprava pro začátečníky

Skladná a výkonná pájecí stanice s jednoduchou obsluhou. Tato analogová pájecí stanice se jednoduše a plynule seřizuje od 150 do 450 °C. Pájedlo se 48 W zajišťuje pomocí kvalitních nástavců dobrý přenos tepla z topného prvku na hrot a umožňuje jednoduchou výměnu hrotu.

Pájecí souprava pro začátečníky obrázek č. 1Pájecí souprava pro začátečníky obrázek č. 2
  • Výkon 48 W
  • Teplotní rozsah 150 - 450 °C
  • Provozní napětí 230 V/AC
Další z "Vychytávky od Conrada" »

Truhlářskýportal.cz

Truhlářský portál.cz
Načítám...
TOPlist