Logo Český kutil.cz Český kutil.cz internetový hobby magazín pro celou rodinu
Skočit na navigaci

Akční hypotéky bez poplatku

Hypoteční banka (text ) Pavel Zeman (foto) - 2.2.2010
Akční hypotéky bez poplatku

Milí kutilé, rozhodli jste se, že si v tomto roce pořídíte vlastní bydlení? Nebo se chystáte rekonstruovat? Chcete ušetřit na hypotéce? Nyní máte skvělou příležitost! Pokud do konce února podáte u Hypoteční banky žádost o hypoteční úvěr, nebudete díky akci „valentýnská hypotéka“ hradit poplatek za její zpracování.

Reklama:

Tím můžete ušetřit až 25 000 Kč. Nabídka se vztahuje na úvěry do 85 % hodnoty nemovitosti s délkou fixace úrokové sazby 5 a 10 let. Navíc v tomto období můžete ušetřit další prostředky související s pořízením oken a dveří od společnosti Vekra. Po uzavření hypotéky obdrží klient Hypoteční banky slevovou kartu, která mu umožní uplatnit slevu až 42 % při nákupu oken a dveří. Například u výstavby průměrného rodinného domu tak lze díky této akční nabídce ušetřit cca 85 tisíc korun.

Více informací se dozvíte na www.hypotecnibanka.cz

Poslat e-mailem | Vytisknout | E-mailový zpravodaj | Diskuse

Přidej článek do své sociální sítě: Facebook TwitThis Google MySpace Live Digg del.icio.us

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.
Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.
Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.

Nový příspěvek do diskuse



tři plus tři? (číslo)

Reklama:

Reklama:

Proma CZ nabízí

Anketa

Zvažujete koupi, nebo zapůjčení některého přístroje z nabídky digitální měřicí techniky? Pokud ano, jaký (pokud ne, zaškrtněte "neuvažuji o koupi"):

15% (73)
3% (12)
8% (38)
10% (46)
3% (13)
5% (22)
64% (308)
Celkem: 480 hlasujících
Reklama:
Reklama:
Reklama: