Nenechte si ujít

Soutěžíme o ceny

Anketa

Které z uvedených měřidel lze považovat za předchůdce samonivelačního křížového laseru Quigo?


  • 3.6%(37)

  • 2%(21)

  • 94.4%(972)

Celkem hlasů: 1018

Akumulátorové sekačky na trávu si poradí i v terénu

Léto dalo pořádně zabrat zahradám i jejich majitelům. Úmorná vedra střídaly úporné deště. Místa, kde trávníky a rostliny sužovalo sucho, se následně nořila do vody a měnila v bahno. Do poničených trávníku je proto lepší zajet lehkými sekačkami, třeba akumulátorovou sekačkou od firmy Bosch.

Názory ke článku

Sekačka

Sekačku na ovládání to bych taky bral, ale ta bude drahá.

Štefan P. | 03.09.2010 10:27:23 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Sekačka na ovládání

Viděl jsem letos před panelákem sekat zaměstnance TS nějakou spešl sekačkou do terénu, stál opodál a sekačku řídil nějakým ovládáním. Nevíte někdo, kde se takové sekačky dají sehnat a kolik stojí?

Miroslav | 03.09.2010 08:59:21 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.

Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.

Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.

Nový příspěvěk do diskuze

Nadpis:
Jméno:
E-mail:
Zpráva:
Vložit foto:
Opište číslo z obrázku:

Nejnovější diskuse

Rada na povrchovou úpravu zahradniho betonového grilu - 06.05.2012 (0)

Prosim o radu jakou povrchovou úpravu na betonovy gril. Manželka zakoupila v kutilském marketu zahra...

Kolik kilogramů udrží šroub M5? - 18.04.2012 (1)

Potřeboval bych nutně vědět, kolik kilogramů udrží šroub M5, pokud na něj zavěsím závaží ve směru na...

Motorová pila do 3000,- - 03.04.2012 (0)

Chlapi, poraďte mi prosím, jakou benzinovou motorovou pilu koupit na občasné porcování topného dřeva...

schůdky - 30.03.2012 (1)

mám na zahradě takovou malou chatku, ale chtěl bych předělat na chatce půdu tak, aby se tam dalo pře...

Jahodník - 06.03.2012 (0)

Chtěla bych začít s pěstováním převislých jahod na zahrádce (s tím že bych je zasadila jako popínavé...

Diskutujeme na téma: Domácnost | Zahrada | Tvoříme | Stavba | Dílna | Ostatní diskuse

Vychytávky od Conrada

Pájecí souprava pro začátečníky

Skladná a výkonná pájecí stanice s jednoduchou obsluhou. Tato analogová pájecí stanice se jednoduše a plynule seřizuje od 150 do 450 °C. Pájedlo se 48 W zajišťuje pomocí kvalitních nástavců dobrý přenos tepla z topného prvku na hrot a umožňuje jednoduchou výměnu hrotu.

Pájecí souprava pro začátečníky obrázek č. 1Pájecí souprava pro začátečníky obrázek č. 2
  • Výkon 48 W
  • Teplotní rozsah 150 - 450 °C
  • Provozní napětí 230 V/AC
Další z "Vychytávky od Conrada" »

Truhlářskýportal.cz

Truhlářský portál.cz
Načítám...
TOPlist