Už žádné slepené prsty při lepení rozbitého talíře nebo misky na mýdlo, vyzkoušejte nové lepidlo značky Loctite.
máte někdo vyzkoušené dvojité pouzdro na posuvné dveře? Chceme ho dát mezi koupelnu a wc a měli by tam zajíždět oboje dveře. S posuvkami do klasického pouzdra máme zkušenost dobrou,ale s tímto typem pouzdra ne.
dandan | 27.12.2011 17:32:39 | 0 odpovědiDobrý den, nemáte někdo zkušenosti z obklady abitibi?Chceme zrekonstruovat koupelnu v bytě i celé jádro,chtěli bychom to obložit...nechceme jádro bourat.Budu ráda za jakékoli názory a zkušenosti, případně foto. Moc děkujul
Irena Novotná | 08.09.2011 07:44:11 | 0 odpovědiDobrý den jsem ze Strakonicka a plánuji rekonstrukci bytového jádra, kdy jsem koukal na internet, kde je mraky firem co nabízí rekonstrukci, tak se Vás ptám zda máte někdo s nějakou firmou kladné či na opak záporné zkušenosti. A, kterou by jste mě doporučili. Zaujali mě tyto firmy : www.levnekoupelny.eu, www.luma-bytovajadra.cz, www.nove-jadro.webnode.cz, www.marpa.webnode.cz, www.paceobklady.cz, www.vglusa.sweb.cz/soubory/kontakt.htm
aldajan | 02.03.2011 19:45:25 | 0 odpovědiDobrý den, bydlím v panelaku v byte 1+1 a chtel bych predelavat koupelnu. Nyni je koupelna umakartova a ja bych chtel jadro vybourat a vyzdit nové, ovšem brzdi me dosti male prostory (180cm/š x 210cm/d x 260cm/v) do koupelny bych chtel vyzdit sprchovy kout z Ytongu, zavesny zachod, umyvadlo a pokud mozno bych tam rad jeste dopasoval pracku.Chci se zeptat, zda li nemate nekdo nejake napady, rady, tipy, fotografie z vlastní zkušenosti.Za kazdy dobrý a realizovatelný nápad budu velice rád. Díky P.
tomsapetr | 23.12.2010 00:04:11 | 3 odpovědiV minulém článku jsme vám ukázali, jaká krásná přáníčka si m...
Letošní zima s nynějšími teplotami hluboko pod bodem mrazu v...
Pro výběr střešní krytiny existují vedle preferencí a vkusu ...
Vyznáte se v izolačních materiálech dostupných na českém trh...
Potřebujete vyvrtat několik otvorů do tvrdé zdi nebo betonu?...
Přístroj s podsvíceným displejem měří vzdálenosti a vypočítává plochu a objem prostoru pouhým stiskem tlačítka. Naměřené hodnoty mohou být sčítány nebo odčítány. Přes nepřímý postup měření (Pythagorova věta) může být zjištěna výška.