Foam-Lok je polotuhá netoxická izolační hmota v podobě pěny nanášená stříkáním, která řeší vzduchové izolace, zajišťující odolnost proti větru a 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech.
| lukas − 21.02.2008 | 6 příspěvků |
| Vytisknout | |
Nevím jako máte místnost a jakou orientaci dlažby, ale možná by stálo za úvahu dát tu novou třeba nakoso, když to bude dané úmyslně jinak tak to může vypadat originálně a zanikne problém s velkostí. Takto malý rozdíl opravdu nelze řezat. Hodně zdaru při řešení zapeklité situace.
Rybíz | 21.03.2008 14:33:24 | Odpovědět | Nahlásit
To fakt naštve. Zkušenosti s tímto nemám... ale když to nejde řezat, napadlo mě co si to těch pár milimetrů zkusit zbrousit?
Zbyněk | 13.03.2008 12:57:23 | Odpovědět | Nahlásit
Teraz to už záleží len na vašom vkuse.Chcem pomôcť ostatným.Na každom keramickom výrobku (obale,ale aj na štítku palety)sú uvedené rôzne informácie o danom výrobku:1.Názov výrobku -je to kombinácia písmen a čísel;2.Odtieň výrobku-dvojčíslie;3.Rozmer výrobku-číslo;4.Trieda-číslo;5.výrobné údaje-kombinácia čísel a písmen;6.Označenie osoby pri triedení-čísla,písmena,alebo ich vzájomná kombinácia.Pri nákupe musia súhlasiť body č.1 až č.4.Uvedené značenie platí pri 1.triede.Pri triede 2 je vypustené značenie č.3.rozmer výrobku a pri triede 3 aj značenie č.4 rozmervýrobku.Prajem veľa šťastia pri lúštení.
jaroslav.louma | 25.02.2008 20:27:34 | Odpovědět | Nahlásit
Fajn, díky za príma hlavolam. Jdu si do baumaxu luštit dlaždičky :-)
Karel | 26.02.2008 00:23:27 | Odpovědět | Nahlásit
Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.
Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.
Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.
Věšák na klíče je nezbytnou součástí každé předsíně. Chybí-l...
V minulém článku jste se dozvěděli, jaké byly správné odpově...
Představte si letní prázdninový den, hodinu, kdy je už pozdě...
Po dlouhou dobu byly všechny pohledy soustředěny pouze na čl...
Použití sádrokartonových desek v interiérech našich domů a b...