Právě soutěžíme o:
míchadlo stavebních směsí Extol Premium míchadlo stavebních směsí Extol Premium
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Oprava kolečka u cestovního kufru

Nicol Šebková
Ahoj lidičky mám na vás prosbičku jestli nevíte nějakou opravnu či něco jen v Brně,aby mi spravili kolečko u cestovního kufru,které už je poloviční a ochranná vrstva na kolečku je oddělaná.Jsou to malá kolečka (celkem se čtyřmi).Jinak bych musela kufr celý odepsat.Děkuji moc.Pá Nicol

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

«1

Komentáře Počet příspěvků: 20

• Eva Martincová
    Prosím o radu. Na jaře budeme stavět dřevěnou chatu. Zvenku palubky, izolace a zevnitř bychom chtěli dát sádrokartonové desky. Chatu užíváme jenom sezonně. Prosím, poraďte mi, zdaje můžeme sádrokarton použít.
  • JJ
    Pro Nicol. Ozvěte se mi na e-mail, pošlu vám kontakt na opravnu kufrů v Brně.
  • pavla
    Děkuji za diskuzi, jste jediní na netu na které je odkaz na opravu kolečka u cestovního kufru, nevíte prosím náhodou kde by opravili v Ostravě nebo Opavě?

Díky mocinkrát PAVLA.
  • pavla
    Děkuji za diskuzi, jste jediní na netu na které je odkaz na opravu kolečka u cestovního kufru, nevíte prosím náhodou kde by opravili v Ostravě nebo Opavě?

Díky mocinkrát PAVLA.
  • Standa
    Vlastním cest. kufr, u kterého mi odešlo uzavírání pravého zámku. Kufr nese označení PILON. Velikost záklapky se zámkem 115x25 mm. Díky za odpověď.

S pozdravem Standa
  • Blažena Nekolová
    Vážení , rozbila se mi koleška na kufru, spravují je někde v Praze a za kolik . Děkuji
  • milan
    Dobrý den, řeším něco podobného co kolegyně Pavla níže, taky rozbité kolečko na kufru, zkuste mi taky poradit opravnu v Opavě nebo spíše v Ostravě...díky moc...
  • Jarmila
    Dobrý den,

při špatné manipulaci s kufrem na letišti se rozbila vysunovací rukojeť kufru. Prosím Vás, zkuste mně poradit opravnu v Brně nebo Ostravě .
  • Zdeňka Machačová
    Dobrý den,

potřebuji vyměnit malá kolečka u kufru. Prosím o kontakt v Brně. Díky Zdena
  • antonín Vaněk
    Dobrý den,

prosím zháním opravu , případně výměnu obou koleček ( jiný tvar atd) v Českém Těšíně, Karviné,Ostravě, dovolená se blíží ! Děkuji Antonín Vaněk - deda.tonda@seznam.cz
  • Milena
    Prosím o radu, potřebuji vyměnit kolečka a výsuvné táhlo u kufru.Hledám opravnu v okolí Jihlava,Třebíč, Mor. Budějovice. Nebo lze kolečka a táhlo někde zakoupit a vyměnit doma?
  • M.Volfova
    Dobrý den, prosím ozvěte se mi na E mail, kde najdu opravu v Brně mého kufru.
    Děkuji a přeji hezký den M.Volfová
  • Jiří Suchomel
    prosím o radu , kde v Hradci Kálové, nebo v jeho okolí opravují cestovní kufry. Konkrétně kolečka a vysouvací rukověti. Děkuji moc za odpověď.
  • Andreya
    Prosím poraďte, u malého cest.kufru se mi rozbilo výsuvné táhlo, a druhého jsem urazila v metru jednu stojinku na spodku kufru.Potřebuji opravu v lokalitě České Budějovice Děkuji
  • Slávka
    Prosím o radu dá se někda sehnat nové táhlo na kufr?Nebo se dá udělat oprava toho táhla okres Břeclav.Dík
  • Pospíšil
    Sháním zámky - zajišťovací mechanismy (ne středový zámek s číselným kódem) na kufr značky Yawangda, velikost 20x24x28´´ (velký šedivý skořepinový loďák), serie TROLLEY, ABS Aluminiums Frame. Nemáte někdo takový starý kufr a postrádali byste toto kování-lze odšroubovat zevnitř kufru.
    Tel. 737071317 Praha
  • Jana
    Prosím,ví někdo jak se dá opravit kolečko u kufru?Ochranná vrstva je již totálně oddělaná-dá se to nějak opravit nebo koupit a namontovat nové kolečko?Popř.někde v opravně.V okolí Praha nebo Ústí n.L.?Děkuji za odpověď.......Jana.
  • Zdeňka
    Dobrý den, koupila jsem starší cestovní kufr, Roncato - super skořepinový kufr na kolečkách
    mám dotaz ohledně nastavení kódu, kód je nastaven na 000, ale ráda bych si nastavila svoje čísla, ale nevím jak, ani já ani manžel si s kódem nevíme rady, PROSÍM O POMOC, ODJÍŽDÍM NA DOVOLENOU, (konečně) a jsem z kódu v koncích. v kufru je páčka, ale ať to skoušíme tak nebo tak tak to nejde, jako by byla zaseklá, v kufru jsou črouby na odšroubování kódu, ptala jsem se u firmy co otvírá zámky, ale toto opravář nikdy nedělal. PROSÍM VÁS O POMOC. Děkuji
  • Dana
    Prosím o radu,kde bych si mohla nechat spravit trochu prasklou skořepinu.Zjistila jsem to až doma když jsem se vrátila z dovolený.Nechám si to opravit sama ,ale nevím kde.Nebo existuje něco třeba dvousložkové epoxi souprava nebo čím se opravují laminové lodě.Přece to musí nějak jít opravit.Když jrem se na to informovala,tak mi bylo řečno,že skořepina se opravit nedá.
    Díky moc za radu Dana
  • Alena Rossi
    Prosím, pomozte mi najít někoho, kdo vymění kolečka u kufrů firmy Amway. Firma se k výměně koleček nehlásí a ani neporadí na koho se mám obrátit. Moc děkuji. Alena

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.