Právě soutěžíme o:
Poukaz na nákup na www.mt-nabytek.cz Poukaz na nákup na www.mt-nabytek.cz
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Oprava poškozeného odpadu WC

Zdeněk Hostaša
Dobrý den,
nedávno jsem měnil linoleum v panelákové loaletě a bojím se že se mi podařilo poškodil spoj mezi toaletou a odpadní trubkou. Spoj je izolovaný něčím co vypadá jako šedý silikon a zřejmě se mi ho podařilo částečně odloupnout od toalety, takže teď neustále pomalinku (ale opravdu pomalu) odtéká voda na zem.
Nejspíš budu postupovat tak, že odčerpám vodu z toalety a po nějakých čtyřech hodinách na vysušení spoje (čemuž určitě nějak aktivně pomohu) ho trochu očistím nožem a pokusím se ho zaizolovat.
Moje první myšlenka byla použít Chemopren a podpořit ho obvazem, ale po pročtění nějakých diskuzí a článků přemýšlím zda by nebylo vhodnější použít silikon.
Mohl by mi někdo poradit, jak do postupu, tak do použitého izolačního materiálu?

Děkuji

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.