Právě soutěžíme o:
věšák na dveře věšák na dveře
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

nová koupelna

heftel
ahoj, chystám rekonstrukci koupelny a wc. slyšela jsem někde že lze použít na stěnu místo klasických obkladaček skleněné tabule. co je to za nový typ obkladu? líbilo by se mi to. díky

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 9

• Ahojky, no nevím zda skleněné obklady..teda tabule jsou vhodné, já bych to teda leštit nechtěla:-D , my rekonstruovali koupelnu teď v listopadu a dali jsme si lesklou dlažbu i obklady do béžové barvy. Vyhodili jsme i starý kout a koupili nový i baterie atd..doplňky. Přítel je šikovný a tak jsme to zvládli bez řemeslníků, sice to déle trvalo,ale ušetřili jsme. Nové koupelnové vybavení jsme objednali na netu zde Eko-domov.cz tady najdete opravdu vše, třeba se vám něco bude hodit. Zboží dorazilo v pořádku a nepoškozené ve smluvenou dobu. Vím,že tahle diskuse je stará,ale třeba pomůže jiným:-)
  • Ahojky Evčo, jo tak to s tebou souhlasím, skleněnou tabuli místo obkladaček bych asi nechtěla, čmouhy tam musí být vidět víc jak na obkladu. Budeme s přítelem taky rekonstruovat koupelnu a už jsem koukala na doporučení stránek Eko-domov.cz a líbí se mi tam sprchový program do sprchového koutu..a i s termoregulací..u nás je to s teplou vodou tak,že já když se sprchuji mám ráda hodně teplou vodu, přítel by řekl vařící...,ale pokud vejde přítel do koupelny a umyje si ruce a zapne vodu i v umyvadle, mě se voda ochladí a vždycky mám šok a už mě to štve. Právě na těchto stránkách jsem našla baterii do sprcháče na regulaci teplé vody a rozhodně to ukážu příteli ať to zkoukne. Ale já ji prostě chci :-D ..ani jsem netušila,že něco takovýho je.. Díky
  • Ahoj,

do skleněných obkladů bych také nešla. Máme za sebou rekonstukcia jsme rádi za normální kachličky. Nedokážu si představit dělaní dír do skla na zásuvky, odpady, baterie atd.
    Doporučuju si přečíst článek o trendech na rok 2017: https://www.msotrade.cz/moderni-koupelny-a-trendy-2017-inspirace-nejen-k-rekonstrukci Nejdete tam možná novou insporaci. :)
  • Já tedy rozhodně nedoporučuji jako obklad do koupelny sklo, máme takto dělán sprchový kout http://www.letakomat.cz/siko-koupelny/katalog-koupelny-20162017/?page=105#preview že tam máme kus skla a manželka se jde vždy velmi vyzuřit při úklidu koupelny, takže rozhodně to z praktických důvodů nedoporučuji nikomu
  • Dobrý den,

před rokem jsme s přítelem dělali rekonstrukci bytu včetně koupelny. Nebylo jednoduché si vybrat firmu, která nám dodá kachličky, ale hlavně odvede kvalitní práci, kterou nebudete chtít reklamovat. Za mě můžu doporučit firmu Cerámica Viviente (www.ceramicaviviente.cz), mají super výběr obkladů a dlažby, nadčasové designy a hlavně nám udělali koupelnu na klíč. Vše proběhlo v pohodě, bez problémů, na všem jsme se domluvili a hlavně kvalitně. Můžu jen doporučit
  • Taky bych skleněné tabule nedávala. Musí to být dost náročné na údržbu, protože na tom bude vidět každá šmouha. Když jsme rekonstruovali my, pořídili jsem všechno na http://www.mbkeramika.cz/. Mají super obklady i dlažby a hodně toho mají i za dobrý ceny. ;-)
  • Milos novy
    Taky se chystáme na rekonstrukci koupelny. Máme už všechno vybraný, kromě osvětlení. Jaké ste pořizovali světla do koupelny?
  • Jeslti chceš fakt krásný a luxusní světla, mrkni na www.luxprim.cz/125-koupelnova-led-svitidla mají fakt krásný a opravdu kvalitní světla.
  • Milos novy
    Děkuju za tip, určitě mrknu. Netušili sme, že světla budou takovej oříšek… Hlavně teda manželka je docela náročná.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.