silikon do spár v dlažbě? - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
dárkové poukazy na nákup pracovního oblečení BRUDRA dárkové poukazy na nákup pracovního oblečení BRUDRA
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

silikon do spár v dlažbě?

Vinická
Dobrý den, mám dotaz. Máme v koupelně v dlažbě červenou spárovačku, již mám dost drhnutí, neustále je zašlá a už to nejde vyčistit dle mých představ. Chtěla bych to nyní vyspárovat silikonem, je to možné? Přijde mi to fajn, kvůli údržbě. Děkuji
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

• Techlamont
    Dobrý den, doporučuji spáry vyplnit epoxidovou spárovací hmotou. Mapei a Ardex vyrábí epoxid který dokážete čistit pouze namočenou houbou.
    Silikon každopádně nedoporučuji na celoplošné tmelení.
    Přeji hodně štěstí
  • tohle je starý příspěvek ale třeba to někomu pomůže kdo jako já hledal. měli jsme spárovačku už taky strašně zašlou, chtěli jsme vyspárovat silikonem ale řemeslníci nám to vymluvili. rekonstrukce proběhla kvalitní spárovačkou od Mapei jak píše uživatel nadem nou a je to rozdíl.
    předtím jsme měli nějakou levnou a ta vydržela jen nějaké tři roky než se nám přestala líbit (hlavně ve sprchovém koutě) nevyplatí se na tom šetřit

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.