Právě soutěžíme o:
míchadlo stavebních směsí Extol Premium míchadlo stavebních směsí Extol Premium
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

barvy v ložnici

karel lamač
přítelkyně je trochu "ulítlá" na barvy a chce vymalovat ložnici světle modrou a k tomu fialovou, já tvrdím, že to bude studené a neútulné, co vy na to?

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

«1

Komentáře Počet příspěvků: 20

• pavel novák
    Nazdar, nebo no nazdar???

Já bych ji teda utlumil, takovýhle barvy v ložnici tak se tam bojím, to bude po apetitu..Kámoš na přání manželky vymaloval na fialovobéžovou (fujtajksl, viděla to v nějakým časáku jako "trendy") a po týdnu to přetíral celej běsnej

P
  • Tomáš Bouška
    2 lamač

Když si odmyslíme obecné dělení na studené a teplé, jsou podle mne barvy hodně subjektivní záležitostí. A pokud se jedná ještě navíc o ložnici, je to posunuto ještě o stupínek výš. Promluvil bych s přítelkyní a zkusil zjistit, co jí k tomu vede a hlavně, co si od těch barev slibuje. A pak se uvidí. Změna je život, třeba to bude fungovat.

2 pavel novak

Fialovobéžovou teda taky nemusím, brrrrrrrrrrrr. Oranžová - to je jiný gusto. T.
  • 4887
    Tak pánové, Vaše názory jsou zajímavé, musím uznat že mám asi velmi tolerantního partnera...On fialovou navrhl sám !!!
  • andrea
    Myslím si že modrá už vyšla z módy.A je opravdu studena.Ale taková meruňková a nebo spíš volte teplejší byrvy.Já jsem spíš typař takže si ted maluju ložnici tmavě červenou se žlutou.Ale to je každyho věc co se mu líbí a co ne.
  • andrea
    Myslím si že modrá už vyšla z módy.A je opravdu studena.Ale taková meruňková a nebo spíš volte teplejší byrvy.Já jsem spíš typař takže si ted maluju ložnici tmavě červenou se žlutou.Ale to je každyho věc co se mu líbí a co ne.
  • Bára
    1)byste se měli v klidu dohodnout a podiskutovat.2)ženská uklízí atd...tím jí to tam bude víc bavit a 3)vždyť je to jen ložnice!No,a určitě to nemá kdekdo av tom je to nejlepší!!A..s ulítlou přítelkyní je pořád rozruch a není nuda do života!!
  • ada
    chci se ujistit jakou barvu by mela mit loznice dohadujem se na mnoha druhach ale rada by byla lepsi
  • Denis
    Modrá nevyšla z módy. Ale je věc každého, jakou barvu zvolí. Musí vzít v úvahu velikost místnosti, jaká tam má nábytek a hlavně co se jemu líbí. Je to naprosto subjektivní pocit.
  • katka.kolesova
    Asi jsem taky ulítlá,vybrala jsem si do dřevěné ložnice taky modrou a je to krásné.doporučuji
  • katka.kolesova
    Asi jsem taky ulítlá,vybrala jsem si do dřevěné ložnice taky modrou a je to krásné.doporučuji
  • katka.kolesova
  • katka.kolesova
  • vaclav palek
    rád bych vymaloval loznici a nevim si rady s odstínem.mám tmave modrou postel s bezovou kombinaci a svetle modrý koberec.poradíte prosim? předem děkuji.
  • Miluška
    má být uklidňující, nejde o módu, tu bych si nechala na obývák
  • pala
    Přitel mi chtěl udělat radost a než jsem přišla domu vymaloval ložnici na tuto pro mě hroznou barvu a to meruňkovou.Ted se tluče do hlavy že to tak vymaloval nebot nam cely den na loznici sviti slunicko a je tam neskutecne vedro tak dneska malujem na dlebe modrou at se to mam aspon tzv.ochladi.Jinak barvu by si mel kazdy vybirat podle toho jak na neho pusobi.
  • LENA
    Dobrý den,právě dokončujeme půdni vestavbu a řešíme dilema s naší ložnicí.Místnost je velká,takže výklenek v místnosti,kde budou postele je vymalován šeříkově fialovou barvou a nevíme jaky koberec k tomu.Vybraný máme světle hnědý s mírně oranžovou hodí se to k té fialkové???Prosím poradte co fialková a hnědá????
  • Lea
    Dobrý den.Máme v plánu vymalovat ložnici.Nábytek máme v barvě třešeň.Prosím o radu,v jaké barvě koupit koberec a na jakou barvu vymalovat zdi.Předem děkuji za radu.
  • jina
    Dobry den ,mam přehoz na postel světla modra a ložnice mam v severu,prosim o radu jaká barva bude lepši do ložnice ,fialovou nechcí.dikí
  • zdena
    Prosím o radu jakou barvou vymalovat ložnici,koupila jsem si čtyřmetrovou skřínovou stěnu, okno je na východ.

Přemýšlím o sytě vínové nebo oranžové. Děkuji za názor
  • monika horáčková
    modrou jsme měli,připadala jsem si tam jak na bazéně,teď máme ložnici,zlato žlutou+ fialkovou,je to moc hezký,útulny a hřejivý,jsem taky ulítlá na barvy.Do fialové bych šla do modré už ne-čistě můj názor.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.