Právě soutěžíme o:
dárkovou kazetu pro ekologické praní dárkovou kazetu pro ekologické praní
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Dřevěné stání pro auto

Kutil Michal
Dobrý den, mohli by jste mi poradit, kde se dají najít různé druhy tesařských spojů pro výstavbu stání pro auto z dřevěných trámů? Mám na mysli popis jak je spojit na čepováním atd, aby mi to větříček nezboural:-)
Děkuji
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 19

 • Radek Pech
  Mám skoro stejný dotaz jako kolega přede mnou. Potřeboval bych poradit se spojením - načepováním trámů při stavbě pergoly - stání na auto. Ukotvení trámů do země apod. Případně kde je možné nalézt nějaké plánky pro inspiraci. Děkuji.
 • Jirka a Renata
  Budu rád, pokud by někdo poslal nějaké rozumné odkazy na nějaké plánky na stavbu garážových přístřešků. Budu stavět garážové stání pro obytné auto a dvě osobní. Díky za informaci.
 • Mirka
  Dobrý den! I my chceme postavit na zahradě přístřešek pro 1 osobní auto. Chtěla bych čtenáře poprosit o plánek na stavbu nebo o odkaz na stránky, kde návody a plánky jsou. Děkuji a přeji krásný den!Mirka
 • Petr
  Dobrý den, moc rád bych poprosil, zda máte někdo návod a plánek na výstavbu dřevěné garáže či mi můžete poslat nějaký odkaz na webovky. Děkuji moc.

  Zdraví

  Petr
 • Vratislav Sixta
  Potřeboval bych poradit se spojením - načepováním trámů při stavbě pergoly - stání na auto. Ukotvení trámů do země apod. Případně kde je možné nalézt nějaké plánky pro inspiraci.
 • Honza Mourek
  Dobrý den,

  mohl by mi někdo, prosím, poskytnout plánek k přístřešku na auto?

  Dík, Honza
 • Lada
  Poradí mi prosím někdo kde seženu plány na stavbu dřevěné garáže na auto. Na jaké emailové adrese. Nevímjak postavit krov a čím ho pospojovat. Dík za rady na mou emailovku.
 • Pavel Petrák
  Poradí mi prosím někdo, kde seženu plány na stavbu dřevěné garáže na auto (rozměry cca 5 x 6m). Na jaké emailové adrese. Nevím jak postavit krov a čím ho pospojovat. Dík za rady na mou emailovku
 • Vojtěch
  Dobrý den.

  Připravuji stavbu přístřešku pro auto 3,1 x 6,0 m s pultovou - šikmou střechou a nevím, kde zjistit nostnost dřeva a tedy ani z jakých průřezů řeziva stavět (stačí 10 x 10 cm nebo +44% řeziva 12 x 12 cm)?

  Děkuji za odpovědi.
 • josef
  Měl bych podobný dotaz na nějaké stránky ohledně stavby stání pro auto co se týká ukotvení trámů apod.Děkuji josef
 • Zemánek František
  Potřebuji nutně do zimy postavit stání pro auto kvůli postiženému vnukovi s vozíčkem o rozměru 5200 x 3700 mm. Můžete mi někdo poradit jak provádět spoje a jaký profil by měli mít nosné sloupky a překlady aby to nespadlo pod sněhem???
  Díky za radu
 • Karel Denk
  Zdravím, dlouho jsem nemohl sehnat krytý přístřešek pro dvě auta. Nechtěli jsme dřevěný, kterých se dělá hodně. Máme moderní domek a dřevěný by se nehodil. Dneska jsem našel firmu, která dělá krytá garážová stání, přesně to, co sháníme... Asi se sem nedají vkládat webovky z důvodu reklamy tak jen zadejte do vyhledavače firmu PKB PRO - snad pomohu i někomu jinému!
  Už se těším, jak nebudu škrábat tu milou námrazu z těch našich aut.
 • jan bosta
  ahoj kutilové, doporučuju přehled přístřešků pro auta , plechové garáže a mnoho info garážových vratech a branách na www.svet-garazi.cz či www.hotove-garaze.cz
 • Andělín Slavík
  Ahoj,
  plánky na stavbu stání pro auto naleznete na stránkách www.andelin.cz v záložce free. Zde si můžete stáhnout dokumentaci zdarma.
 • Zdeněk Svoboda
  Moje stání je jednoduché a hlavně dost levné. Svařit z trubek (lešenářské) kostrtu. Na trubky pšroubovat v předu vyšší v zadu nižší aby byl sklon. Přes jsem dal trámky nebo fošnky na výšku na rozteč trapezového plechu jako krytina. Asi v prostřed jsem vystuži střechu rozpěrnými hranoly. Není to žádná krása ale učel to plní.Rozměr je š=3m, d=5,20m
 • Ahoj, zkuste kouknout na http://www.domky-delta.cz/garazova-stani-a-pristresky-na-auto/ případně jim i napsat, dokáží poradit.
 • Nějaký návod se nám taky bude hodit.
 • Sám mám už pár měsíců dost dilema, jak zajistit garážování pro naše dvě auta. Přemýšlel jsem, že bych se pustil do stavby dřevěné garáže z tohoto plánku (http://myoutdoorplans.com/carport/free-garage-plans/) s tím, že bych jen zvětšil rozměry, aby se tam vešla obě auta. Na druhou stranu o kutilství raději čtu, než bych praktikoval a stavba takového rozsahu by byla asi dost výzva. Tak teď zase čím dál více přemýšlím, že prostě jen pořídím nějaký levný přístřešek na auto. Docela se mi zamlouvají ty např. z http://carporty.cz/ (hotové řešení k montáži svépomocí), to, že je to přístřešek na jedno auto by zase tak vadit nemuselo, koupily by se dva a umístily vdle sebe, ale zase to není dřevo, které by se nám k roubence asi hodilo více. Tak nevím... Láká mě ta nízká cena. Co myslíte, garáž nebo přístřešek na auto?
 • Po zaplacení faktury za opravu karoserie na autě po krupobití jsem okamžitě objednal stání od https://www.domky-delta.cz/garazova-stani-a-pristresky-na-auto/ Manželka si stěžuje, že jí to stíní na zahrádku, ale já můžu konečně v klidu spát.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.