Vydláždění terasy plaveným kamínkem (kačírkem) - Diskusní forum na Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
dárkové poukazy na nákup pracovního oblečení BRUDRA dárkové poukazy na nákup pracovního oblečení BRUDRA
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Vydláždění terasy plaveným kamínkem (kačírkem)

V. Cábová
Chtěla bych vydláždit terasu oblázky- malým plaveným kamínkem . Náš zedník se s tím ještě nesetkal proto prosím o radu jak postupovat.
jaký má být podklad , do čeho kamínek ukládat (beton, lepidlo) ? a atd
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 13

 • janina
  Jedná se o povrchovou úpravu TOPSTONE a blíže se s touto úpravou seznámíte na stránkách www.topstone.cz
 • Ambrož
  Radil bych(dle své vlastní zkušenosti) vydláždit terasu hliněnými oblázky(0,2x0,2m) a doporučil bych podložit lepidlem s názvem Drago(dá se sehnat i DragoSuperStrong, které drží ještě lépe) a přeji Vám vše nejlepší do dalších let!!(-: Terasa 4ever!!
 • Luboš
  můj známý má to stejné, koupil lepidlo na dlažbu/venkovní/ práškový v pytli, smíchal to částečně s cementem a nahrnul to na schody a na stěnu. Nechal zavadnout a to toho natlačil kačírky, jenž si nechal přivézt z pískovny. Je to nádhera. Také o tom uvažuji. Hodně štěstí
 • Míla Peterková
  Ráda bych věděla zda má nekdo zkušenost ,nebo představu jak odizolovat či dodatečně podezdít dřevěnou chatku /450x350 cm plochy/ ,stojí ve svahu na pražcích -podélně po obvodu chaty a příčně asi 4-5 pražců .Zadní část chaty /vrchní část svahu /je vybetonovaná vrstvou 10cm mezi dřevem a svahem do výšky 1m a voda se pod chatu nedostane.Přístup by byl event.z boku nebo zepředu,ale po vyheverování.Podlaha je původně dřevotříska / suchá / na ni je prkěnná podlaha /péro-drážka /cca 2 cm-naimpregnovaná.Zatím žádný problém nemám , chata je suchá , ale chci předejít problémům do budoucna .Minulý majitel ji stavěl cca před 10 lety .Děkuji za případné rady .Míla
 • Kveta Kozlová
  Chtěla bych kolem venkovní zdi dát pás kačírku a až potom obrubník a dlažbu. Nevím však, co mám pod ten kačírek dát? Budu vděčná za radu. Spěchá
 • Jana Křenková
  Na vydláždění povrchu terasy mohu doporučit povrchovou úpravu TOPSTONE. Nanáší se na suchý, čistý povrch a schne asi 24 hodin. Podívejte se na stránky www.topstone.cz- můžeme plně doporučit.
 • +Osičková Heda
  Vsrpnu 2008 jsme si nechali přivézt10m3 betonu mixem.Tento jsme zpracovali na plochu dvora.Potřebovali jsme ještě 4m3 afirma nás odmítla tak jsme beton objednali jinde.Po letošní zimě když slezl sníh jde za ním i beton od první firmy,drtuhý je v pořádku.Tak se ptám jestli by se dal beton vaším přípravkem spravit a kolik stojí 1m plochy.Uvažuji o žalobě možná by třeba byla dohoda děkuji HO
 • Prosím o zkušenosti s pokládkou dřevěné podlahy na venkovní terasu. Jaká je životnost exotického dřeva oproti našemu smrkovému, případně porovnání s woodplastem?
 • Ilono, podle mě je tento materiál na terasu naprosto nejlepší, co může být. Kvalitní WPC je bezúdržbové, protiskluzové a drží si barvu. Jen je třeba si pořádně vybrat firmu. Nekteré firmy totiž pokládají WPC z dutých profilů, což není vhodné řešení. Nejlepší jsou profily plné. Vím, že plné profily dělá firma woodplastic.
 • Za jakou nejnižší cenu za metr by se dal tento materiál pořídit, Alexandro?
 • terasa-max-star-cedar-az-terasy-2015-9

  A vypadá to opravdu jako na tom obrázku? Takhle přirozeně?
 • A nedrží se v těch drážkách moc špína? Všechna ta prkna jsem viděla drážkovaná.
 • Souhlasím s názorem Alex: Materiál na terasu naprosto nejlepší, co může být. Kvalitní WPC je bezúdržbové, protiskluzové a drží si barvu.
  Tedy jestli si to můžete finančně dovolit, řekla bych, že dnes neexistuje konkurenční materiál.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.