Právě soutěžíme o:
sady pro péči o vlasy sady pro péči o vlasy
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

krtek bez kalhotek

Josef Vymyslický
Založil jsem si novou zahrádku a navýšil ji navezenou hlínou o 0,60m kvůli vodě. Jenže co čert nechtěl po rozhrnutí a vyrovnání zeminy se začali tvořit krtince. Krtek řádí o sto šest a já mám z toho hlavu v pejru. Prosím kdo mi poradí jak se krtka zbavit. Má žena je úžasná a jednu radu mi dala, abych ušil krtkovi kalhotky a on pak dá pokoj. Proto dekuji za každou radu.
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 8

• jiří
    podpalovač PEPO odpuzuje krtka nebo chloramin namočit hadr a nacpat do diry
  • Míša
    My jsme si pořídili v Německu solarni odpuzovac krtku.Je to skvela vec-uz je rok na zahrade nemame a ani jsme jim neublizili.
  • Petr Halda
    Závidím Míšovi kvalitní solární odpuzovače krtků. My jsme si pořídili dva v prodejně TV product a velice pěkně zvučely celé léto. Ovšem naši krtci jsou asi úplně hluší, protože krtince dělali těsně vedle těch našich odpuzovačů...
  • Jasrka
    Naši krtci jsou zřejmě taky hluší. My máme přesně ten samý odpuzovač a dělají krtiny přímo pod ním. Teď tedy máme asi měsíc pokoj a mohu potvrdit, že PEPO jim vůbec nevoní. Střídám pevné a tekuté PEPO a zatím to funguje.
  • Petr Haškovec
    Dílčí úspěchy v lítém antikrtčím boji jsme dosáhli pomocí tablet naftalínu, které jim zasouváme do čerstvých děr v krtincích. Určitě jim nevoní, protože je vyrývají ven z děr, ale my nepovolujeme a strkáme jim je zpět. Přetahujeme ses nimi tak nějakou dobu a oni to obvykle vzdají a stěhují se k sousedům. Jsou ale parchanti, kteří se nedají a potom je každá rada drahá. Náš děda sedával na verandě a hlasitě jim nadával, někdy to zabralo také. Pokřikoval (v liché hodiny) \\\\\\\"Krtek - pítomec, krtek - pítomec\\\\\\\", přičemž zejména slovo pítomec (s dlouhým í) mělo onen zázračný účinek. Zkuste.
  • Dan
    Také jsme si koupili odpuzovač krtků a zatím dobrý, ale asi je lepší použít něco k němu (něco smradlavýho). Odpuzovač máme z obchodu http://www.odpuzujeme.cz/odpuzujeme/eshop/2-1-Odpuzovace-krtku/0/5/230-Solarni-odpuzovac-krtku-hrabosu-hryzcu-vibracni-s-LED-lampou-MR13SL
  • Doporučil bych určitě expanzní likvidátor hryzců a krtků. Koupíte zde: http://www.kentaurzbrane.cz/expanzni-likvidator-hryzcu-model-w2/
    Je to na slepé patrony 9x17mm. Krtkovi nepomůže ani to, že před sebou hrne hlínu.
  • @JosefVymyslický
    Vaše žena má skvělý smysl pro humor :D

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.