Právě soutěžíme o:
volně stojící myčku Whirlpool volně stojící myčku Whirlpool
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Nátěry sádrokartonu

Honza
Dobrý den přátelé, měl bych dotaz zda má někdo z vás nějakou zkušenost s malováním sádrokartonových desek. Myslím tím zda je potřeba používat nějaké penetrace, nebo se přímo může malovat na sádrokartonové desky(stěny) a zda je rozdíl v nátěrech na normální zdi a na sádrokarton? Moc by mě to zajímalo, protože chci na chatě vymalovat podkroví kde se celoročně netopí tak aby se mi to neslouplo.Děkuji

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 7

• Jaro
    Výrobca penetráciu odporúča a slúži na zrovnomernenie nasiakavosti SDK a tmelu na spojoch.V zásade sa odporúča maľovať SDK valčekom, nezostávajú po ňom šmuhy.Rozdiel v náterových hmotách nie je pokiaľ nie je špecializovaná.Pri použití napr.Primalex-u plus (ružový) je výsledok vinikajúci.Na zlúpanie náteru má najvačší vplyv vlhkosť.
  • marian
    já nepenetroval a maloval na sádrokarton 3 vrstvy,klidně i barevně.V koupelně strop na bílo,takej bez problému.
  • jirka
    prosim o radu jaky použit valeček při natěru sadrokartonu
  • ps
    Natíráme sádrokarton Jupolem - nejdřív penetrace zředěná 1:1 válečkem do kříže, pak dva neředěné nátěry opět válečkem, ale špatně to chytá, jsou tam šmouhy. Co děláme špatně? Nebo je prostě nutný ještě 1 nátěr?
  • j.a.n.e.
    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat na naši chodbu.Bydlíme v paneláku se starým umakartovým jádrem,tzn.že některé stěny jsou z umakartu a některé ne.My jsme na ně nalepili tapety,ale máme kočky a ty nám je zdevastovaly.Proto by mě zajímalo jestli neexistuje něco co by se dalo dát na ty stěny aniž by nám to zničily.
    Děkuji za odpověď
  • MILAN BALIK
    Dobry den penetrujte ,penetrace sjednoti savost povrchu nenatirejtevapnem pvni nater ema soudrznost s podkladem pri druhem nateru by se vam to zacalo lopat
  • MILAN BALIK
    Dobry den penetrujte ,penetrace sjednoti savost povrchu nenatirejtevapnem pvni nater ema soudrznost s podkladem pri druhem nateru by se vam to zacalo lopat

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.