Právě soutěžíme o:
sušák na houby nebo houbařský košík sušák na houby nebo houbařský košík
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

dřevostavby(rámová konstrukce+OSB)

David Říha
Chtěl bych se zeptat jestli je někdo ochoten se podělit o zkušenosti s dřevostavbou rámové konstrukce (moje představa je vybetonovat patky na ně postavit rám který se z venku i zevnitř obloží OSB deskami a mezi se zateplý vatou typu orsil)uvítám zkušenosti typu:jakou tlouštku steny,způsob stavby rámu,izolace,podlaha a pod......nebo odkaz na stránky s rady tipy a triky..předem moc díky...

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 7

• Anna Trojanová
    Dobrý den,

taky bych se ráda dozvěděla pár typů nebo rad jak pracovat s osb deskami,jak na konstrukci na kterou se přidělávají.Atd. budu vděčná za vše

Díky Trojanová
  • Milan
    Paní Trojanová, zkuste ICQ 55180641, skype: milancukrar
  • Peter skorvan
    mam na zahrade prenosny dom radi by sme ho podmurovaly , obyli drevennou konstrukciov a nasledne zateplily sklenou vatou navrch chcem pouzit drevostiepkove platne. poradi niekto ake rozmery hranolov pouzit ake materialy pripadne posle nejaky navod ako na to? dakujem
  • Luboš
    Zdravím, objevil jsem celkem zajímavý portál o dřevostavbách www.drevostavitel.cz . Mají tam i přímo články o velkoplošných materiálech, snad Vám to pomůže.
  • Codekey
    Hledáte-li zdravé a levné bydlení pro mladé tak jste na správné adrese. Realizujeme rostoucí roustoucí rodiné dřevostavby z kvalitních dřevěných hranolů. Dokážeme široký záběr dřevostaveb od projekce až po realizaci. více se dozvíte na http://www.drevostavby-projekty-praha.cz
  • jakub
    koukám na diskuzi, skuste mrknout na firmu KAPTATA , jelikož se mi hrozně líbí jejich práce dřevostaveb na jejich web stránkách.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.