Právě soutěžíme o:
věšák na dveře věšák na dveře
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Domácí kino/promítání

Máte někdo zkušenosti s domácím promítáním, myslím projektor + plátno + zatemnění. Jde takové kino udělat v obýváku nebo na ně máte vyčleněnou místnost. Uvažujeme, že si ten luxus dopřejeme, vybíráme nějaký levnější projektor (asi z těchto http://www.projektory-lampy.cz/top-projektory-2015/ ) a rádi bychom investovali i do toho ostatního (zastínění, plátno, sedačka). Hledáme inspiraci, zkušenosti.

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

• Kolega má takové kino uděláno doma, má to přímo v obývacím pokoji, nemá ani plátno, ale projektorem si to pouští přímo na volnou bílou stěnu, funguje bez problémů. Projektor má nad oknem, takže snímá to stěna naproti okna.
  • Dobry den,

my detem delame "letni kino" a projektor jsem si pujcoval z prace. Jednalo se o znackovy projektor za cenu cca 30k Kc. Pak jsem ale zmenil zamestnani a projektor najednou nebyl k dispozici a tak jsem se rozhodl koupit "cinu" Objednal jsem z dealextreme LED projektor UHAPPY, ale v nabidce je spousta "znacek" se stejnymi parametry, jen jinym napisem. Projektor nelze pouzit pres den za plneho svetla, ale vecer naprosta parada. Za cenu 2.5K + clo cca 700 mame projektor, se kterym jsme naprosto spokojeni a nemenili bychom. Pote co projektor dorazil, zkusmo jsem upravil dve smrkove tycky a zavesil jako platno prosteradlo. "prozatimne" to takhle pouzivame uz pul roku :-) ale synek ma ted novy pokojik s bilou stenou a taky parada.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.