Právě soutěžíme o:
sušák na houby nebo houbařský košík sušák na houby nebo houbařský košík
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

rekonstrukce bytu

Dobrý den, chceme s manželem si nechat rekonstruovat byt, bohužel nemáme čas starat se o nějaké zedníky nebo tak , skrz pracovní vytížení.Proto mám dotaz ,zda nevíte o nějaké firmě , která dělá rekonstrukce na klíč?

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 11

• Dobrý den, já už mám po rekonstrukci mého bytu od firmy Aretti. Se vším spokojenost, jak s jednáním tak s výsledkem.Můžu jen doporučit.
  • A jaké je jednání a jak to u té firmy funguje s vyřizováním a následnou rekonstrukcí?
  • Jednání je super, kontaktuješ firmu, dáš návrh co potřebuješ a domluvíte se. Po dohodě, firma dojede na inspekci a vše si nafotí , podívá se jestli nemáš na domě nějaké vady , s čím můžou počítat a tak. Pak když všechno je domluveno se dohodnete na ceně. Potom uzavřete smlouvu na klíč . Dostanete harmonogram , kde budete mít napsaný vše o rekonstrukci, v jaký den se bude konat jaká práce a podle toho se firma řídí. To je asi ve zkratce a fakt je super , že se nemusíš o nic starat.
  • Jarmile děkuji moc , hodně jsi mi pomohl .
  • Nemáš za co, firma Aretti , to je jasná volba.
  • nevím, my co jsme objednali, tak každá firma tam něco odrbala, zeď letí 5 cm orej vpoho to se nějak srovná, do nosné zdi nám dali traverzu a navrch stříkali pěnu, když to klesne, tak ta samozřejmě nic neudrží, co nám dělal maník topení furt tekly spoje, nezačistil ani trubky a vrchol revizák, kterej donesl návod a neuměl kotel nastavit... dohlížet musíš i na schopné, dneska je blbá doba
  • Máš asi pravdu,můžu se zeptat u jaké firmy sis to nechal dělat? Já jsem fakt časově vytížená , že nebudu mít moc čas dohlížet na všechny, proto chci poradit s nějakou firmou, s kterou má někdo dobré zkušenosti. Na jaře bych chtěla začít s rekonstrukcí.
  • michaelo jak jsem psal už před tím, firma Aretti je výborná volba, určitě vyzkoušej.
  • prosím o odkaz na firmu Aretti. Děkuji.
  • www.profirekonstrukce.cz a ještě mají wwww.zakazkoveinteriery.cz . Tam najdeš kontakt.
  • Možností je dost třeba na http://www.freelance-market.cz/c/ŘEMESLNíK, mají tam uvedené poskytované služby i hodinové sazby, takže budete mít jednodušší výběr.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.