Právě soutěžíme o:
volnočasové oblečení volnočasové oblečení
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Nejnovější příspěvky

vyvažovačka a zouvačka Bright

upraveno 23. únor v Nářadí
Zdravím, moje přítelkyně tu má založenou registraci a tak toho využiji abych se jen zeptal jestli neznáte někdo značku Bright? Rozhodl jsem se udělat si doma v garáži svůj vlastní pneuservis a s kolegem pomalu zařizujem a předěláváme garáž takže sháním nějaké nářadí a potřebné věci, proto se ptám zda neznáte tuto značku našel jsem na www.vawobchod.cz poloautomatickou vyvažovačku a zouvačku celkem za dobrý peníze a myslím,že by nám tyhle stačili. Ani já ani kolega tuhle značku neznáme a tak se ptám zda ji někdo nepoužíváte? Díky Petr
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 4

• Zdar Petře no já jsem si minulý rok objednával na vawobchod.cz tu poloautomatickou vyvažovačku Bright do dílny, ta stará nám dodělávala a musím říct, že pohoda. Funguje jak má. Sice sem tuhle značku neznal, ani kolega ale ryskl jsem to ..Eshop taky dobrej , komunikují v pohodě a co jsem potřeboval jsem se dozvěděl přímo od prodejce, ochotnej borec, poradí ti, tak tam klidně zavolej jestli si nejsi jistej. Jinak odsud objednávám celkem rád, spolehlivost s dobou doručení a kvalita taky dobrá, žádný šméčko to není. Mám odsud i nářadí a nějaký další věci. Za mě dobrý, tak skus a uvidíš.
  • Dobrý den, vlastním pneuservis u Jaroměře a mám veškerou výbavu z vawobchod.cz, je to přes pět let, co mi slouží hydraulické zvedáky a automatické zouvačky a vyvažovačky. Já automatiku zastávám, protože mi to šetří čas (hodně). S obchodem jsem moc spokojenej, doporučuji i dál. Pokud si chcete v dnešní době rozjet své podnikání, propočítejte si to. Já opravuji i auta, neměním jen kola, což do začátku bylo velké plus. Značka bright je kvalitní.
  • Ahoj, osobně jsme si také pořídili vyvažovačku, ale je pravda, že hodně záleží na tom, na co vše jí chcete používat. My jsme se rozhodli pro tuhle https://www.vawobchod.cz/cb920b-poloautomaticka-vyvazovacka-osobni a už teď víme, že je nedostačující. Potřebovali bychom větší, protože k nám začali jezdit nejen lidé s klasickými osobními auty. Proto hodně dobře rozvažte, jestli není lepší investovat větší peníze a koupit zrovna větší.
  • Ahoj, byl jsem na tom stejně, ta první - osobní Bright mi slouží už pátý rok. Před měsícem jsem se stěhoval do větších prostor a konečně jsem mohl rozšířit i o nákladní: https://www.vawobchod.cz/cb460b-vyvazovacka-nakladni Je i pro osobní, ale zatím si nechávám obě. beru to jako dobrou investici, obchod taky doporučuju dál, drobné doplňky pořizuju taky u nich.

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.