Právě soutěžíme o:
hmoždinky fischer a další ceny hmoždinky fischer a další ceny
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 7

• Podělte se o svoji rekontrukci,návrh interiéru a věci s tím spojené.
  • My máme podobný interiér a manžel přišel na to si pořídit biokrb. Chtěli bychom ho asi pověsit, ale moc se v nich nevyznáme. Vyzná se někdo tady prosím? Myslím že jsme si tak jako nacílili na pár biokrbů odsaď - https://www.levnekrby.cz/biokrby/ - kupoval už tady někdo něco?
  • Andrea Roubalová
    vypadá to krásně. Taky nás to čeká. Na kolik vás ta rekonstrukce vyšla? Budeme ji totiš řešit úvěrem od Modre pyramidy a nevíme kolik si pujčit. Bojím se že si vezmeme málo, nebo na druhou stranu zase moc.
  • no my si to počítali sami, oběhali jsme obchody, zedníky, sami si to cca počítali, něco bylo na objednávku, něco jsem si dělal sám, taky jsem to řešil úvěrem a do pujčené částky jsem se vlezl. Dokonce mi ještě 10tis zbylo, které jsem využil na zaslouženou dovolenou
  • no my si to počítali sami, oběhali jsme obchody, zedníky, sami si to cca počítali, něco bylo na objednávku, něco jsem si dělal sám, taky jsem to řešil úvěrem a do pujčené částky jsem se vlezl. Dokonce mi ještě 10tis zbylo, které jsem využil na zaslouženou dovolenou
  • mužu vědět kde sis pujčoval na tu rekonstrukci? Je to nějaký speciální uvěr?

Přidat komentář

Komentovat jako ...

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.