Právě soutěžíme o:
dekorační kamenivo Liaflor dekorační kamenivo Liaflor
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Český kutil do mailu
reklama
Pravidla diskuzí

Zakládat diskuze mohou jen zaregistrovaní a přihlášení uživatelé

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

reklama

reklama

Výběr žumpy

Dobrý den, potřebovali bychom poradit s výběrem žumpy. Jelikož nemůžeme vypouštět odpadní vody, tak si nemůžeme pořídit septik, který je asi lepší variantou pro rodinné domy.
Každopádně nyní hledáme vhodného dodavatele žumpy. Momentálně je našim favoriem https://www.mirosep.cz, jelikož se postarají i o usazení.
Mate někdo jiné zkoušenosti?

Děkuji
Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Chcete-li přidávat komentáře, musíte se přihlásit či zaregistrovat.

Komentáře Počet příspěvků: 2

  • Jsem stavař a ze svých zkušeností vím, že varianta sklolaminátové žumpy není nejlepší. Tento materiál je křehký a snadno praskne a už Vám to nikdo neopraví. A to že žumpa se nemusí betonovat, to je také riziko. Může se Vám lehce stát, že Vám žumpa vyskočí ze země, když ji budete mít prázdnou. Už jsem to viděl. Podívejte se výrobce https://www.bazeny-nadrze.cz/zumpy-a-jimky tam popisuji jak vybrat jímku.
  • Jsou i lepší varianty, ale o dost dražší. Za mě jsou sklolaminátové jímky v pohodě pokud se správně usadí a bere se v potaz půda, do které se ukládá. To se totiž nejčastěji podceňuje a pak vznikají naštvaní zákazníci. Myslím si, že Mirosep je jeden z lepších dodavatelů. Pokud si ho někdo vybere neudělá chybu.

Přidat komentář

Komentovat jako ...


© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.