Jednoduše od návrhu po nářezový plán

Jednoduše od návrhu po nářezový plán
Ze své praxe víte, že opravdu kvalitní, moderní, praktická a plně funkční kuchyně závisí na vhodném návrhu dispozičního a tvarového uspořádání. Zrušte zdlouhavé vysvětlování a zákazníkovi jednoduše ukažte vizualizaci jeho nové kuchyně v Arconu, nebo návrh zašlete jako video, ať si svou novou kuchyň zákazník „vyzkouší“sám .
reklama

Ať už váš zákazník přemýšlí o menších změnách v dispozici nebo plánuje kompletní přestavbu, je při návrhu a prezentaci zakázky velkým pomocníkem vizualizace. Navrženou kuchyni pak můžete prezentovat do nejmenšího detailu: od kuchyňského dřezu s baterií, přes osvětlení, barový pult nebo kuchyňský ostrůvek, až po kuchyňské spotřebiče a doplňky. Vytvořený návrh v nadstavbovém makru Kuchyň pro Arcon garantuje, že navržená kuchyňská linka bude opravdu ve všech směrech na míru danému interiéru.

Výhodou kombinace základního produktu Arcon a nadstavbového makra Kuchyň pro Arcon je komplexní servis, který zahrne veškeré potřebné činnosti při návrhu kuchyňské linky od zadání půdorysu prostoru, vytvoření grafického návrhu a vizualizace kuchyně, přes kalkulaci a soupis sortimentu, montážní nákres s legendou až po nářezové plány.

Kompletní výstupní sestavy zahrnují:

  • vizualizaci návrhu (jpg, bmp)
  • cenovou kalkulaci
  • montážní nákres (dxf)
  • rozklad korpusů na dílce
  • automatické vygenerování nářezového plánu

Při práci s nadstavbovým makrem Kuchyň pro Arcon CZ oceníte jeho variabilitu a srozumitelnost ovládání. Sjednocené programové řešení Arcon a Kuchyň pro Arcon poskytuje nejen uživatelský komfort, ale i možnost doplnit zakoupenou softwarovou sestavu o jakékoli další nadstavbové makro z naší nabídky - například CABINET, bez nutnosti dokupování další verze Arconu jako základního software. Výhodou pro jednoho uživatele je přenositelnost licence Arcon a makra, kdy neplatíte ani za počet připojení nebo za čas připojení při práci na návrhu.

Více informací naleznete na www.aec-creative.com/cz nebo www.softconsult.eu.

Autor: SOFTconsult spol. s r.o. (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

SOFTconsult uvedl na trh nový CABINET pro Arcon  2.0 CZ

SOFTconsult uvedl na trh nový CABINET pro Arcon 2.0 CZ

Po komerčně úspěšné verzi Cabinet pro Arcon verze 1.x , určené pro vestavěné skříně, společnost SOFTconsult spol. s r.o. uvedla zcela novou podobu makra. Reaguje tak na přání řady stávajících uživatelů a rostoucí poptávku nov ...


comments powered by Disqus
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Redakci pište na email redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2016 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.

Hobby informace a zprávy e-mailem

Chcete-li sledovat aktuální články a soutěže Českého kutila, přihlašte se vaším e-mailem k odběru Pepova zpravodaje.
Přihlášením dávate souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona.

×