Právě soutěžíme o:
silné hliníkové fólie na grilování silné hliníkové fólie na grilování
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jednoduše od návrhu po nářezový plán

Jednoduše od návrhu po nářezový plán
Ze své praxe víte, že opravdu kvalitní, moderní, praktická a plně funkční kuchyně závisí na vhodném návrhu dispozičního a tvarového uspořádání. Zrušte zdlouhavé vysvětlování a zákazníkovi jednoduše ukažte vizualizaci jeho nové kuchyně v Arconu, nebo návrh zašlete jako video, ať si svou novou kuchyň zákazník „vyzkouší“sám .
reklama

Ať už váš zákazník přemýšlí o menších změnách v dispozici nebo plánuje kompletní přestavbu, je při návrhu a prezentaci zakázky velkým pomocníkem vizualizace. Navrženou kuchyni pak můžete prezentovat do nejmenšího detailu: od kuchyňského dřezu s baterií, přes osvětlení, barový pult nebo kuchyňský ostrůvek, až po kuchyňské spotřebiče a doplňky. Vytvořený návrh v nadstavbovém makru Kuchyň pro Arcon garantuje, že navržená kuchyňská linka bude opravdu ve všech směrech na míru danému interiéru.

Výhodou kombinace základního produktu Arcon a nadstavbového makra Kuchyň pro Arcon je komplexní servis, který zahrne veškeré potřebné činnosti při návrhu kuchyňské linky od zadání půdorysu prostoru, vytvoření grafického návrhu a vizualizace kuchyně, přes kalkulaci a soupis sortimentu, montážní nákres s legendou až po nářezové plány.

Kompletní výstupní sestavy zahrnují:

  • vizualizaci návrhu (jpg, bmp)
  • cenovou kalkulaci
  • montážní nákres (dxf)
  • rozklad korpusů na dílce
  • automatické vygenerování nářezového plánu

Při práci s nadstavbovým makrem Kuchyň pro Arcon CZ oceníte jeho variabilitu a srozumitelnost ovládání. Sjednocené programové řešení Arcon a Kuchyň pro Arcon poskytuje nejen uživatelský komfort, ale i možnost doplnit zakoupenou softwarovou sestavu o jakékoli další nadstavbové makro z naší nabídky - například CABINET, bez nutnosti dokupování další verze Arconu jako základního software. Výhodou pro jednoho uživatele je přenositelnost licence Arcon a makra, kdy neplatíte ani za počet připojení nebo za čas připojení při práci na návrhu.

Více informací naleznete na www.aec-creative.com/cz nebo www.softconsult.eu.

Autor: SOFTconsult spol. s r.o. (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Bikersstickers.com Samolepky se jménem a vlajkou

Související články

SOFTconsult uvedl na trh nový CABINET pro Arcon  2.0 CZ 2  fotek

SOFTconsult uvedl na trh nový CABINET pro Arcon 2.0 CZ

Po komerčně úspěšné verzi Cabinet pro Arcon verze 1.x , určené pro vestavěné skříně, společnost SOFTconsult spol. s r.o. uvedla zcela novou podobu mak ...


reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2018 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×