Laminátovou podlahu Krono Original si vyberete v pohodlí domova

Laminátovou podlahu Krono Original si vyberete v pohodlí domova
Podlahové studio si každý představí jako zařízený interiér plný nejrůznějších vzorků materiálů, dekorů a doplňků, ale tento způsob prezentace má jeden háček, na vlastní oči je vidět jen zlomek nabídky. Dokonalou představu o tom, jak bude laminátová podlaha v místnosti vypadat, věrně přiblíží virtuální studio.
reklama

V plošném náhledu se zobrazí barevnost a struktura použitého materiálu. Doladit vzhled podlahy k nábytku i stěnám je dílem okamžiku.

Podlaha z lamina s dekorem dřeva či s motivy kamene?

Na přehledně uspořádaných webových stránkách najdete celou kolekci laminátových podlah Krono Original v dezénech od klasických evropských dřevin, přes dřeviny exotické až po vzory kamenných motivů, ve stylu retro či přísné avantgardy. Myší najedete na odkaz „Podlahové studio”, kde si nejprve vyberete místnost pro virtuální pokládku podlahy.

Ukázky proměn ve virtuální podlahovém studiu

Manželka preferuje světlý jasan, ale vy dáte přednost mořenému dubu a nemůžete se dohodnout, co bude ladit lépe? Žádný problém, ve virtuálním studiu myší označíte vybraný interiér, potom již do něj lze zkoušet „pokládat” jednotlivé vzory podlah.

Na výběr je kompletní sortiment, stačí opět pouze kliknout na vybraný dezén a podlaha ve virtuálním pokoji se okamžitě promění do navoleného dekoru. Jednotlivé lamely podlah se přitom dají ve vizualizaci i natáčet, takže se lze podívat, jak by místnost vypadala nejen s podlahou položenou na délku, či na šířku, ale také úhlopříčně. K dispozici jsou rovněž fotografie zařízených interiérů od předsíní, přes kuchyně, jídelny, dětské pokoje, ložnice, pracovny až po obývací pokoje.

Podlahové studio nabízí kompletní servis. Do detailu je zde zpracován návod a video přibližující krok za krokem správnou instalaci podlahy. Kromě toho zde návštěvníci zjistí, jak podlahu správně ošetřovat a tím prodlužovat její životnost. Nechybí ani informace o potřebném příslušenství, jako jsou podlahové lišty, profily, izolační podložky a další.

Připraveno ve spolupráci s  firmou Kronospan ČR

Autor: Irena Forejtová, Kronospan (text), Kronospan ČR (foto)

Související články

Dejte podlaze nový rozměr

Dejte podlaze nový rozměr

Vypadá jako dřevo a působí tak i na dotek. Její velmi široké panely vytvářejí dojem nekonečného prostoru. Na sebe plynule navazující linie dekoru vyhlížejí naprosto autenticky. Podlaha Kronostep Super Natural Wide Body - nov ...


Plovoucí podlaha, 1. díl – Pokládka

Plovoucí podlaha, 1. díl – Pokládka

Rychle a kvalitně, bez lepidla a popruhových stahováků položitelné – takové jsou dnešní plovoucí podlahy. Jsou zákazníkovi ušity přímo na míru, a kdo chce, může si je položit sám. Ušetří čas a peníze. V případě změny bydliště ...


OSB – Ohleduplné Stavby Budoucnosti

OSB – Ohleduplné Stavby Budoucnosti

Může se stát, že tradicionalista při pohledu na OSB desky ohrne nos: „Tohle přece není dřevo“. Bude i nebude mít pravdu, protože tyto desky jsou vyrobeny z dřevených třísek, nemají však kresbu celistvých ploch letokruhů, ovše ...


comments powered by Disqus
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Redakci pište na email redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2016 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.

Hobby informace a zprávy e-mailem

Chcete-li sledovat aktuální články a soutěže Českého kutila, přihlašte se vaším e-mailem k odběru Pepova zpravodaje.
Přihlášením dávate souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona.

×