Foam-Lok je polotuhá netoxická izolační hmota v podobě pěny nanášená stříkáním, která řeší vzduchové izolace, zajišťující odolnost proti větru a 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech.
| Regulus (text a foto) − 18.02.2010 | 1 příspěvků |
| Vytisknout | Zpět ke článku | |
Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.
Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.
Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli lze zateplit nejdříve fasádu a pak třeba po roce vyměnit okn...
Dobrý den, nemáte někdo prosím zkušenost s benzínovou sekačkou na vzduchovém polštáři značky Flymo ...
Dobry den, byvame na stvrtom (poslednom) poschodi bytovky z panelu. Cela bytovka je zateplena polyst...
Mám chatu, jsou zatepleny všechny zdi. Ale v zimě pokaždé na stěně která je ta nejchladněší strana ...
po výměně oken v cihlovém domě mi firma okolí oken sice zaštukovala ale proti staré zdi je to hrubé...
Vysoce kvalitní kontaktní lepidlo na bázi polyuretanového kaučuku. Lepí s vyskou pevností a pružností. Je ideální k lepení průsvitných materiálů, kde je tenká vrstva lepidla neviditelná. Nemění barvu.