Nenechte si ujít

Stříkaná pěnová izolace Honter Stříkaná pěnová izolace Honter

Foam-Lok je polotuhá netoxická izolační hmota v podobě pěny nanášená stříkáním, která řeší vzduchové izolace, zajišťující odolnost proti větru a 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech.

Soutěžíme o ceny

Anketa

Které z uvedených měřidel lze považovat za předchůdce samonivelačního křížového laseru Quigo?


  • 3.5%(37)

  • 2.2%(23)

  • 94.4%(1005)

Celkem hlasů: 1052

Rekonstrukce bytu jako seriál – 4.díl

„Život je pohyb a změna,“ pravila maminka. Pro začátek tatínkovi popotáhla psací stůl. (z knížky pro děti „Kočka Linda, poklad rodiny“)
Citace je úvod novoročenky, v níž jsem přátelům svěřila, k čemu jsme s manželem Milanem dospěli. Stěhujeme se z Prahy.
Rekonstrukce nového bytu začala jádrem a koupelnou, pokračovala kuchyní a předsíní a samozřejmě pokoji a pracovnou - podívejte se, jak to dopadlo.

Názory ke článku

Krásný byt, krásní lidé

Do tohohle krásného bytu, k těm dvěma krásným lidem se vždy strašně rádi vracíme. Markéta s Milanem jsou jako naše druhá rodina. A byt je úžasný, útulný, a vládne tam pohoda, klid. Vše má své místo a všechno má svůj smysl. Neznám útulnější byt, než právě tento! Jejich byt je důkazem toho, že byt v paneláku může být 100X hezčí, než ty dnešní novodobé rádoby luxusní byty, které jsou předražené a odfláknuté. Tak Markét, brzo zase ahoj:-) R a M :-)

René | 08.08.2010 09:20:42 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Rekonstukce

Nevíte někdo o nějaké dobré firmě, která dělá rekonstukce bytů? Firmu scháníme okolo mostecka.

Ivan | 12.07.2010 18:18:43 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Rekonstukce obývacího pokoje

Koncem léta chceme s přítelem rekonstuovat obývací pokoj, ale ještě vůbec nevím, jakou bude mít barvu, jestli máme udělat jednu stěnu tmavším odstínem. Můžete nám někdo poradit?

Anděla | 12.07.2010 18:02:45 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.

Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.

Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.

Nový příspěvěk do diskuze

Nadpis:
Jméno:
E-mail:
Zpráva:
Vložit foto:
Opište číslo z obrázku:

Nejnovější diskuse

Zateplení fasády - 24.05.2012 (1)

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli lze zateplit nejdříve fasádu a pak třeba po roce vyměnit okn...

Zaskleni aj zatepleni terasy? - 21.05.2012 (0)

Dobry den, byvame na stvrtom (poslednom) poschodi bytovky z panelu. Cela bytovka je zateplena polyst...

Plíseň- dřevostavba - 20.05.2012 (0)

Mám chatu, jsou zatepleny všechny zdi. Ale v zimě pokaždé na stěně která je ta nejchladněší strana ...

štukování - 20.05.2012 (0)

po výměně oken v cihlovém domě mi firma okolí oken sice zaštukovala ale proti staré zdi je to hrubé...

Plechová kritina - těsnost - 16.05.2012 (1)

Zdravím, zajímaly by mě poznatky někoho kdo má již delší dobu tuto http://www.lindabstrechy.cz/lehk...

Diskutujeme na téma: Domácnost | Zahrada | Tvoříme | Stavba | Dílna | Ostatní diskuse

Vychytávky od Conrada

Pájecí souprava pro začátečníky

Skladná a výkonná pájecí stanice s jednoduchou obsluhou. Tato analogová pájecí stanice se jednoduše a plynule seřizuje od 150 do 450 °C. Pájedlo se 48 W zajišťuje pomocí kvalitních nástavců dobrý přenos tepla z topného prvku na hrot a umožňuje jednoduchou výměnu hrotu.

Pájecí souprava pro začátečníky obrázek č. 1Pájecí souprava pro začátečníky obrázek č. 2
  • Výkon 48 W
  • Teplotní rozsah 150 - 450 °C
  • Provozní napětí 230 V/AC
Další z "Vychytávky od Conrada" »

Truhlářskýportal.cz

Truhlářský portál.cz
Načítám...
TOPlist