Nenechte si ujít

Stříkaná pěnová izolace Honter Stříkaná pěnová izolace Honter

Foam-Lok je polotuhá netoxická izolační hmota v podobě pěny nanášená stříkáním, která řeší vzduchové izolace, zajišťující odolnost proti větru a 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech.

Soutěžíme o ceny

Anketa

Které z uvedených měřidel lze považovat za předchůdce samonivelačního křížového laseru Quigo?


  • 3.5%(37)

  • 2.2%(23)

  • 94.4%(1004)

Celkem hlasů: 1051

Skončila soutěž o nářadí od bauMaxu do vaší dílny

Možná jste o víkendu provedli úklid vaší dílny a zjistili jste, že vám chybí nějaké vybavení. Peněz na nové se nedostává. Tak to jste se možná zapojili do soutěže připravené s naším partnerem, společností bauMax, kde jste měli možnost nějaký ten zajímavý kousek, kterým dovybavíte kutilský koutek, vyhrát. Soutěž dnes končí.

Názory ke článku

nářadí

komu by se nehodila nějaká výhra

eva | 07.07.2010 20:36:54 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Nářadí

Tak takový nářadíčko, by se hodilo mému manželovi. Je škoda, že jsem se soutěže nevšimla dřív, ale určitě tu budete mít brzo nějako podobnou a dratuluji vítězům.

Adéla | 07.07.2010 15:58:44 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.

Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.

Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.

Nový příspěvěk do diskuze

Nadpis:
Jméno:
E-mail:
Zpráva:
Vložit foto:
Opište číslo z obrázku:

Nejnovější diskuse

Mozaika ve sprchovém koutě - 25.05.2012 (0)

Dobrý den kutilové, chtěla bych radu :) předěláváme koupelnu a mám vysněno mít jednu stěnu ve sprcho...

Zateplení fasády - 24.05.2012 (1)

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli lze zateplit nejdříve fasádu a pak třeba po roce vyměnit okn...

Novinka vznášedlo Flymo XL 500 - 21.05.2012 (0)

Dobrý den, nemáte někdo prosím zkušenost s benzínovou sekačkou na vzduchovém polštáři značky Flymo ...

Zaskleni aj zatepleni terasy? - 21.05.2012 (0)

Dobry den, byvame na stvrtom (poslednom) poschodi bytovky z panelu. Cela bytovka je zateplena polyst...

Plíseň- dřevostavba - 20.05.2012 (0)

Mám chatu, jsou zatepleny všechny zdi. Ale v zimě pokaždé na stěně která je ta nejchladněší strana ...

Diskutujeme na téma: Domácnost | Zahrada | Tvoříme | Stavba | Dílna | Ostatní diskuse

Seriál o lepení

BISON KIT TRANSPARENT

Vysoce kvalitní kontaktní lepidlo na bázi polyuretanového kaučuku. Lepí s vyskou pevností a pružností. Je ideální k lepení průsvitných materiálů, kde je tenká vrstva lepidla neviditelná. Nemění barvu.

BISON KIT TRANSPARENT obrázek č. 1BISON KIT TRANSPARENT obrázek č. 2
  • Vhodné pro: (umělou) kůži, korek, dřevo a mnoho tvrdých a měkkých umělých hmot, např. PVC, vinyl, ABS, plexisklo, perspex a polykarbonát a celou řadu dalších materiálů.
Další z "Seriál o lepení" »

Truhlářskýportal.cz

Truhlářský portál.cz
Načítám...
TOPlist