Tvoříme

Betonový květináč na kaktusy

Betonový květináč na kaktusy

Originální květináč vlastnoručně vyrobený z obyčejné plastové misky a betonové směsi je ozdobený oblázky, střípky z rozbité keramiky či porcelánu, ulitami a různými mušlemi. Jistě bude velmi slušet všem kaktusům. Přirozený po ...

Rustikální kyblík

Rustikální kyblík

Některé dekorace nás časem omrzí, ale je nám líto je vyhodit. Takový je i příběh tohoto kbelíku, ze kterého jsme snadno vykouzlili rustikální dekoraci.

Kuřátka na stůl i do zahrady

Kuřátka na stůl i do zahrady

Na jaře se to na dvorcích obvykle hemží mláďaty a nechybí ani kuřátka, která jsou od nepaměti také jedním ze symbolů jara a Velikonoc. Připravili jsme pro vás tipy na zhotovení dekorací z terakotových květináčů a na veselé pl ...

Originální úprava toaletního stolku

Originální úprava toaletního stolku

Starou toaletku se zrcadlem najdou mnozí z vás na půdě po babičce, na chalupě nebo třeba někde v bazaru. Pár zásahy jí můžete vrátit zašlou slávu a upravit ji na originální kousek nábytku stejně, jako naše čtenářka.

Proměna rámu na obraz

Proměna rámu na obraz

Dnes vám přinášíme malý tip od naší čtenářky Alexandry, jak starý rám na obraz za pár chvilek proměnit třeba pomocí ubrouskové techniky. Jestli do rámu s novým kabátkem vsadíte obraz, fotografii nebo třeba zrcadlo, to už je n ...

Batikování bez vaření

Batikování bez vaření

Líbí se vám batikovaná trika, chtěli byste si tuto techniku vyzkoušet, ale představa hrnců s barvami nebo pračky plné barvy se vám vůbec nezamlouvá? Anebo jste barvení ještě nikdy nezkoušeli a máte obavy, jestli to zvládnete? ...

Renovace staré židle

Renovace staré židle

Máte-li doma starou židli, kterou již nepoužíváte, obnovte si ji podle nás. Technikou stencilu a šablonováním dodáte starobyle vyhlížející židli na originalitě a nevšednosti. Novým a světlým povrchem dodáte na lehkosti i těžk ...

Vyrobte si originální vzkazovník

Vyrobte si originální vzkazovník

Šikovných kutilů i kutilek je mezi vámi, čtenáři, spousta, jak se o tom přesvědčujeme z fotografií, které zasíláte do soutěží, diskusí nebo na naše facebookové stránky. Dnešní článek je od naší čtenářky ze Slovenska.

Povánoční soutěž - ještě máte tři dny

Povánoční soutěž - ještě máte tři dny

Ještě tři dny máte, milí čtenáři, na to, abyste se pochlubili svými vánočními výrobky, dekoracemi, kutilskými dárky a výrobky, které jste pomocí těchto dárků vytvořili.

Pergamanové přání

Pergamanové přání

Koupili jste již dárek k narozeninám a nemáte ještě přáníčko? Co tentokrát zkusit vyrobit je doma. A nevadí, že bude trochu jiné, než vidíte zde. Budete mít originál, který bude jen a jen od vás.

reklama
komerční sdělení
reklama
reklama
reklama, Naši partneři nabízejí  

Dlažba CUSTO s reliéfem kamene

Dlažba s nepravidelným tvarem a falešnými spárami o výšce 80 mm.

 • Rozměr dlažby - 300x257 mm
 • Vzhled starého rozpukaného kamene
 • Reliéfní a kladívkovaný povrch
 • Colormixy Ardeso, Arido a Tiera
 • Mrazuvzdorná, opatřena impregnací

Vhodná pro zpevněné plochy s lehkým i středně těžkým zatížením v okolí rodinných domů, chat a chalup, ale také na veřejná prostranství.

Jednonápravový nebrzděný přívěs TRUMF MINI 10R

Univerzální lehký přívěs pro všestranné využití doma i na zahradě. Díky odnímatelným čelům možnost převážení delšího nákladu. Tip: Možnost vyztužení čel, které je možné použít jako jednoduché nájezdy pro najetí zahradní techniky.

 • celková hmotnost 750 kg
 • ložná plocha 1500 x 1180 mm
 • podlaha z voděodolné překližky 12 mm
 • plechové bočnice 300 mm
 • přední a zadní čelo výsuvné
 • kola 10"

Plotovka 90 HLADKÁ/NATURE

Plot bez natírání!Plotovky z materiálu WPC jsou vysoce odolné vůči rozmarům počasí a vynikají dlouholetou životností. Záruka až 25 let, až 8 barev.

 • dokonalý vzhled dřeva
 • žádné natírání
 • multifunkční využití (plot, výplň vrat, bran, zábradlí)

reklama

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/www.ceskykutil.cz/templates/footer.phtml on line 22

Redakci pište na email redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.

Hobby informace a zprávy e-mailem

Chcete-li sledovat aktuální články a soutěže Českého kutila, přihlašte se vaším e-mailem k odběru Pepova zpravodaje.
Přihlášením dávate souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona.