Tvoříme

Hathor

Hathor

Hathor je egyptská bohyně slunce a jako bohyně jistě potřebuje i nějaký efektní doplněk. Tím by mohly být například náušnice s mušlovinou a hřejivým karneolem, doplněnými měděným lakovaným drátem.

Letní náušnice

Letní náušnice

Blíží se teplé počasí a s ním se ze šatníku tahají letní šaty a blůzky, k nim se nejlépe hodí jednoduché výrazné náušnice. Ve spolupráci s lektorkou korálkových kurzů jsme připravili návod na opravdu velmi jednoduché náušn ...

Váza s mozaikou

Váza s mozaikou

Ozdobme si skleněnou vázu transparentními mozaikovými sklíčky. Bezbarvé průzračné i barevné čtverečky můžeme uspořádat do různých seskupení, nebo z nich vytvořit třeba iluzi mořských vln. Originální mozaikovou výzdobu pak nem ...

Radosti a překvapení z drátků

Radosti a překvapení z drátků

Máte rádi práci s drátkem? Pokud si chcete vyrobit originální náušnice a základy drátování máte za sebou, lépe řečeno, patříte k pokročilejším kutilům, máme tip právě pro vás.

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnic

Budete letos pálit čarodějnice? Myslím, že je to skoro zbytečná otázka. Nejen na vesnicích ale i ve městech vzplanou zítra hranice, budou se opékat buřtíky a mnohde, bohužel, vyjedou hasičské vozy. Počasí slibuje, že nám zába ...

Velikonoční tipy na poslední chvíli

Velikonoční tipy na poslední chvíli

Velikonoce jsou doslova za dveřmi a vy máte pocit, že nebudete mít dost vajíček pro koledníky, nebo jste se ještě k barvení a zdobení nedostali. S barvami a obtisky OVO od firmy Druchema to zvládnete i na poslední chvíli.

Veselé figurky z vajec

Veselé figurky z vajec

Velikonoce nejsou jen o malování vajíček a pletení pomlázky. Ovšem opravdu tradiční velikonoční svátky můžete prožít už jen v některých koutech republiky. Málokdo dnes dodržuje půst, při šedivém úterý nevymetáme pavučiny, ani ...

Zapichovátka z modelitu

Zapichovátka z modelitu

Chystáte velikonoční výzdobu a chcete do výroby dekorací zapojit i menší děti? Nechte je vyrábět drobnosti z modelitu. Co třeba veselá zapichovátka do květináčů nebo do truhlíků za okny?

Neonová vajíčka

Neonová vajíčka

Neonové barvy se těší velké oblibě a už pronikly i mezi korálky. Můžete spolu s námi vyzkoušet jak vypadají na velikonočních vajíčkách.

Dírkovaná vejce

Dírkovaná vejce

Co umí nástroj Dremel Fortiflex, už jsme si ukázali při tvoření vánoční výzdoby. Tentokrát jsme jej vzali na pomoc při zdobení velikonočních vajec. Ti, kdo jej nemají, mohou zdobit i pomocí Dremel Stylus.

reklama
komerční sdělení
reklama
reklama
reklama, Naši partneři nabízejí  

Velkoformátová dlažba XL

Dlažba o výšce 100 mm v různých barevných variantách a površích.

 • Šest rozměrově různých dlažebních desek
 • Hladký, vymývaný a tryskaný povrch
 • 45 různých kombinací barev a povrchů

Vhodná pro všechny typy plochy - od lehkého provozu až po plochy s vyšším zatížením (pojezd osobních a nákladních automobilů).

Jednonápravový nebrzděný přívěs Husky F

Přepravník vhodný pro převoz nejrůznější techniky - nízký nájezdový úhel, najíždění bez nutnosti nájezdů. Tip: Možnost vybavit přívěs nástavbou bočnic 250 mm.

 • přívěs hydraulicky sklopný na nápravě
 • celková hmotnost 750 kg
 • ložná plocha 2500 x 1250 mm
 • podlaha z voděodolné překližky 15 mm
 • hliníková bočnice 100 mm
 • kola 13"

Terasa NATURE PLUS

Terasy z WPC s jemným žíháním dokonale imitující dřevo, se zárukou až 25 let. Odolné vůči rozmarům počasí, bez natírání. Plný profil ve 2 barvách.

 • dokonalý vzhled dřeva
 • žádné třísky, žádné natírání
 • multifunkční využití (zahradní chodníčky, obložení schodů apod.)

reklama

Redakci pište na email redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.

Hobby informace a zprávy e-mailem

Chcete-li sledovat aktuální články a soutěže Českého kutila, přihlašte se vaším e-mailem k odběru Pepova zpravodaje.
Přihlášením dávate souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona.