Tvoříme

Valentýnka pokaždé jinak

Valentýnka pokaždé jinak

Blíží se doba svátku, který u nás nemá moc dlouhou tradici. Svátek svatého Valentýna jedni zatracují, jiní jej mají v oblibě. A pro ty, kteří rádi dávají svému milovanému či své milé v tento den alespoň malou pozornost, přiná ...

Fialový Valentýn

Fialový Valentýn

Každý rok vymýšlím valentýnský šperk a každý rok hledám nějaká červená srdíčka. Letos jsem se rozhodla to změnit. Tento bohatý náhrdelník můžete využít při jakékoliv příležitosti, nejen na Valentýna.

Povánoční soutěž - ještě máte tři dny

Povánoční soutěž - ještě máte tři dny

Ještě tři dny máte, milí čtenáři, na to, abyste se pochlubili svými vánočními výrobky, dekoracemi, kutilskými dárky a výrobky, které jste pomocí těchto dárků vytvořili.

Pergamanové přání

Pergamanové přání

Koupili jste již dárek k narozeninám a nemáte ještě přáníčko? Co tentokrát zkusit vyrobit je doma. A nevadí, že bude trochu jiné, než vidíte zde. Budete mít originál, který bude jen a jen od vás.

Domeček na zahradu - obchůdek pro děti

Domeček na zahradu - obchůdek pro děti

Děti potřebují svůj prostor na hraní nejen v pokojíku, ale i na zahradě. Domeček - prodejnu - vlastní výroby nám poslal jeden z našich čtenářů.

Něžná čelenka

Něžná čelenka

Něžná a přesto nepřehlédnutelná je tato plesová čelenka v jemných pudrových barvách. Má více variant, můžete vidět, že v jedné verzi je bohatá, sestavená z mnoha jednotlivých kvítků, ale pro decentnější dámu bude stačit skrom ...

Šindelářství (2)

Šindelářství (2)

Připravili jsme pro vás druhou část povídání o šindelových střechách. Obecně se na vlastnostech dřeva podepisuje druh půdy, z níž strom rostl, klima a prostředí vůbec, tedy například i to, jaký měl strom k růstu prostor: to v ...

Jak si zdobíte na vánoce - pár ukázek ze soutěžních fotografií

Jak si zdobíte na vánoce - pár ukázek ze soutěžních fotografií

Vánoční výzdobu už jste dávno asi sklidili, ale ještě před tím mnozí z vás stihli pořídit fotografie do naší povánoční soutěže. Několik jsme jich vybrali na ukázku.

Domek pro děti na zahradu

Domek pro děti na zahradu

Přemýšlíte přes zimu, jak byste vylepšili zahradu, co si tam ještě postavíte nebo třeba o tom, co vyrobíte pro svoje děti? Máme pro vás jednu inspiraci od našeho čtenáře.

Chodící pštrosíci z papíru aneb slepte si kamaráda

Chodící pštrosíci z papíru aneb slepte si kamaráda

Čím by byl dětský pokojíček bez hraček? Většinou je najdete ve všech koutech, šuplících, poličkách, pod postýlkami či ve skříních. Není ovšem hračka jako hračka. Jednu takovou hračku můžete vytvořit pro své děti sami. Nejen, ...

reklama
komerční sdělení
reklama
reklama
reklama, Naši partneři nabízejí  

Překližková skříň PS 13.2

Skříňový jednonápravový brzděný přívěs vhodný pro nejrůznější použití. Tip: Místo dveří možnost montáže dozadu výklopné najížděcí rampy.

 • překližková skříň s dvoukřídlými dveřmi
 • zaobledné přední čelo kvůli aerodinamice
 • celková hmotnost 1300 kg
 • ložná plocha 2500 x 1250 mm
 • podlaha z voděodolné protiskluzové překližky 15 mm
 • kola 13"

UNIROLL s UV

Sklolaminátová krytina čirá v rolích s UV ochranou. Krytiny v rolích jsou také dostupné v různých výškách a zabarveních od jemného prosvětlení až po zcela neprůsvitné materiály.

  • Zastřešení a opláštění drobných i větších staveb s dosažením minimálních překladů.

 • Plotovka 70 HLADKÁ/NATURE

  Plot bez natírání!Plotovky z materiálu WPC s plným profilem jsou vysoce odolné vůči rozmarům počasí a vynikají dlouholetou životností. Záruka až 25 let, až 8 barev.

  • dokonalý vzhled dřeva
  • žádné natírání
  • multifunkční využití (plot, výplň vrat, bran, zábradlí)

  reklama

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/www.ceskykutil.cz/templates/footer.phtml on line 22

  Redakci pište na email redakce@ceskykutil.cz

  © 2007 - 2015 Český kutil.cz, s.r.o.
  Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.

  Hobby informace a zprávy e-mailem

  Chcete-li sledovat aktuální články a soutěže Českého kutila, přihlašte se vaším e-mailem k odběru Pepova zpravodaje.
  Přihlášením dávate souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona.