Vánoční barvy letošních vánoc

Vánoční barvy letošních vánoc
Nadělte si pod stromeček změnu. Co si třeba udělat radost nově vymalovanou stěnou. Nevíme, co dát rodině k Vánocům? A proč pomocí barev třeba nevykouzlit ze staršího nábytku designové kousky?
reklama

Tým tvůrců barev společnosti Flügger Group myslel při výběru vánočních barev pro letošní rok na inovaci, trendové barvy a zimní přírodu. Letos se tendence zdaleka neblíží umělé zeleni, vatové šedi a skřítkovské červeni, přesto se vánočních tradic úplně nevzdáváme. Letošní barvy Vánoc působí romantičtěji a autentičtěji. Následující tři vánoční barvy jsou spolehlivou paletou, která se dá použít po celé svátky a její aktuálnost nevyprchá po celý příští rok....

Starorůžová

Velmi příjemná luxusní barva, která téměř vydechuje vůni růží z křišťálových flakonů. Obejme vás, pohladí a vytvoří klidnou a pohodovou atmosféru. Vánoční růžová se stává jedním z nejdominantnějších odstínů roku 2012, a proto zůstane atraktivní a aktuální ještě dlouho po vánočních svátcích. Natřete touto barvou menší čelní stěnu nebo stolek pro vánoční zátiší. Tato světlá barva opticky rozšíří a odlehčí prostor vaší domácnosti.

Křišťálová šeď

Matná, strohá šeď, která soustřeďuje všechny barvy Vánoc. To je ta pravá základní barva, která dokáže pojmout veškerý sváteční třpyt, zářící skleněné koule a měkké světlo svíček. Vánoční šedá barva se objevuje v zavěšených blýskavých ozdobách, na dárkovém vánočním papíru nebo přímo v nátěru skříněk a židlí. Pokud se pustíte do renovace nábytku, je dobré zbrousit starý nátěr, případně napustit ho před natřením vhodnou impregnací. Barva vám pak bude lépe držet a starý nátěr nebude prosvítat, ani způsobovat nerovnosti.

Kadeřávková zeleň

Klasická vánoční zelená, která je však přece jen trochu matnější a zastřenější, než tradiční zelená, jak ji známe třeba u cesmíny. Připomíná listy severského kadeřávku, který je dostatečně odolný a pod vysokým sněhem přežije celé Vánoce. Zvolte si tuto zeleň na pokrývky a plédy, nebo jí natřete pohodlnou starou houpací židli.

Zakupte si tři drobné barevné vzorky s vánočními barvami v nejbližším obchodě s barvami společnosti Flügger, kde vám profesionální odborník vždy poskytne mnoho dobrých rad a pomůže vám správně vybrat nátěry, odstíny i tapety do vašeho bytu.

O společnosti Flügger

Flügger Group je dánský koncern kótovaný na burze, který soustřeďuje podniky z Dánska, Švédska, Norska, Polska, Islandu, České republiky a Číny. Koncern vyrábí a prodává nátěrové barvy, ochranné prostředky na dřevo a kov, tapety, malířské nářadí apod..

Autor: Flügger Group (tisková zpráva)

Klíčová slova:


comments powered by Disqus
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Redakci pište na email redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2016 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.

Hobby informace a zprávy e-mailem

Chcete-li sledovat aktuální články a soutěže Českého kutila, přihlašte se vaším e-mailem k odběru Pepova zpravodaje.
Přihlášením dávate souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona.

×