Foam-Lok je polotuhá netoxická izolační hmota v podobě pěny nanášená stříkáním, která řeší vzduchové izolace, zajišťující odolnost proti větru a 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech.
| Standa − 20.03.2008 | 2 příspěvky |
| Vytisknout | |
Prosim poradte,na pile mi amortizaci odeslo startovaci silikonove ozubene kolecko a neni moznost ho nikde zakoupit.Kdyz jsem zavolal do jednoho servisu tak mi rekli ze mi to obednaji,ale i z celym kryten coz se mi zda jako nesmysl.Vite li o nekom kdo tohle dela nebo vyrabi nejlepe z kovu,prosim kontaktujte mě na muj mail.Dekuji predem ZDENEK
Zdenek Malinek | 26.11.2010 08:31:34 | Odpovědět | Nahlásit
A co zkusit kontaktovat přímo výrobce, nebo zastoupení husqvarny u nás nebo jejich servis. Chyba to podle vašeho pipisu asi bude, ale co za ní může netuším. Soused si ale podobnou ,nebo možná stejnou pilu koupil tak se ho zeptám.Pavel
Pavel | 22.03.2008 06:46:58 | Odpovědět | Nahlásit
Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.
Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.
Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.
Chovatelé svá zvířata ošetřují v průměru méně než třikrát ro...
Jak správně, rychle a bez broušení získat dokonale hladké st...
Po zimě je zpět slunečné počasí a teplota pomalu stoupá a lá...
Ať již chcete zabránit nezvaným návštěvám sousedových zvířat...
Společně s Bauhausem vás firma Knauf zve na oslavu svých dva...
Plastové umyvadlo vhodné pro všechny případy použití, kdy je zapotřebí velká a hluboká výlevka ať už v interiéru nebo ve venkovních prostorách.