Nenechte si ujít

Stříkaná pěnová izolace Honter Stříkaná pěnová izolace Honter

Foam-Lok je polotuhá netoxická izolační hmota v podobě pěny nanášená stříkáním, která řeší vzduchové izolace, zajišťující odolnost proti větru a 100% utěsnění dutin ve stěnách a stropech.

Soutěžíme o ceny

Anketa

Které z uvedených měřidel lze považovat za předchůdce samonivelačního křížového laseru Quigo?


  • 3.5%(37)

  • 2.2%(23)

  • 94.4%(1005)

Celkem hlasů: 1052

Únik vody z bazénu

Dobrý den, na zahradě máme starý betonový bazén ze kterého nám uniká voda. Je nám zatím líto ho odepsat a pořídit si nový, protože ho budoval vlastnoručně dědeček. O bazén se pečovalo jak jen mohlo, ale postupem času se voda začala čím dal rychleji ztrácet. Stále hledáme nějakou možnost jak bazén udržet. Pokoušeli jsme se pořídit igelitový potah, teplem vytvarovaný, ale ten přijde na více jak nový bazén. Každoročně se celý bazén natíra speciálni barvou na bazény, ale ani ta nepomůže ikdyž je více vrstev. Pokud by mě někdo dobrou radu, budu velice vděčný, předem děkuji.

Odpovědi

Bazén

Prostě pořádně utěsnit a pak znova přemalovat.

Karel | 02.09.2010 08:19:03 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Bazén

Bazén celý zatřít nějakých těsnícím materiálem a poté znovu natřít?

Jarek | 09.08.2010 10:21:48 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Re: Unik vody z bazenu

Meli jsme obdobny problem, ktery jsme nakonec vyresili vystlanim celeho bazenu specialni pvc folili na bazeny. Nejen ze to splnilo ocekavani ohledne uniku vody, ale bazen je jako uplne novy a rekl bych vzhledove mnohem lepsi nez treba kachlicky o betonu nemluve. Folie je cca 1 - 1,5 mm silna, nelepi se na steny, ale pouze se polozi a slepi spoje - aby se zabranilo poskozeni ze strany podkladu, je pod ni polozena jeste cca 1mm silna vystylka (ma pro me necekany prijemny efekt, ze steny na dotyk lehce pruzi coz je velmi prijemne pri narazu :). Realizace probehla specializovanou firmou za cca pulden rychle a bezproblemove, bohuzel nemam uz na ne kontakt a ceny se od te doby urcite take zmenily (uz je to pres 5 let) ovsem vysledek je mnohem lepsi nez novy bazen - bezte do folie.

Celsius | 03.06.2008 01:23:40 | Odpovědět | Nahlásit

Nahrávám...

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy.

Pokud máte dotaz přímo na autora článku nebo na naše redaktory, napište jej kromě diskusí i na email: redakce@ceskykutil.cz.

Děkuji mnohokrát. Váš kutil Pepa.

Nový příspěvěk do diskuze

Nadpis:
Jméno:
E-mail:
Zpráva:
Vložit foto:
Opište číslo z obrázku:

Aktuální články

10 častých omylů o parazitech u psů a koček
10 častých omylů o parazitech u psů a koček - 14.05.2012

Chovatelé svá zvířata ošetřují v průměru méně než třikrát ro...

Sádrové interiérové omítky
Sádrové interiérové omítky - 23.05.2012

Jak správně, rychle a bez broušení získat dokonale hladké st...

Zastřešení pergol – jak vybrat vhodnou krytinu
Zastřešení pergol – jak vybrat vhodnou krytinu - 24.04.2012

Po zimě je zpět slunečné počasí a teplota pomalu stoupá a lá...

Jaký typ plotu zvolit pro vaši zahradu
Jaký typ plotu zvolit pro vaši zahradu - 21.05.2012

Ať již chcete zabránit nezvaným návštěvám sousedových zvířat...

BAUHAUS-KNAUF párty v Brně
BAUHAUS-KNAUF párty v Brně - 15.05.2012

Společně s Bauhausem vás firma Knauf zve na oslavu svých dva...

Vše pro dřevo

AGES tmel na dřevo

Akrylátový tmel na dřevo k tmelení drobných vad dřeva před nebo mezi lakováním. Tvrdý a velmi dobře brousitený.

AGES tmel na dřevo obrázek č. 1AGES tmel na dřevo obrázek č. 2
Další z "Vše pro dřevo" »
Načítám...
TOPlist