Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA

19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA

Největší přehlídku firem z oblasti staveb a renovací střech nabídne již 19. veletrh STŘECHY PRAHA, který se uskuteční 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Společně proběhnou veletrhy ŘEMESLO PRAHA, SOLAR PRAHA a nový projekt PURPO PRAHA.

reklama

Účast lídrů trhu opět potvrzena

Největší výrobci a dodavatelé střešních materiálů, oken, nosných konstrukcí, izolací, fasádních systémů, solárních systémů, nářadí i strojů opětovně potvrdili svou účast na nejvýznamnějším oborovém veletrhu ve střední Evropě. Jejich nabídku doplní další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb v rámci souběžných veletrhů For Pasiv a Cesty dřeva.

Doprovodný program a zvýrazněné téma

Jedním z hlavních témat bude význam střechy při tvorbě energetického konceptu budovy.Tlak na snižování energetické náročnosti budov neustále roste a právě střecha a fasáda je konstrukcí, na níž je z celého domu kladeno nejvíce nároků. Celým veletrhem se proto bude toto stále aktuální téma prolínat formou přednášek, seminářů i praktických ukázek. Proběhne další ročník konference Izolace, mezinárodní konference „Plechové střešní krytiny“ a odborného fóra Dřevěné konstrukce střech. Velký prostor bude věnován střešní fotovoltaice a energetické soběstačnosti. Souběžně probíhající veletrh Cesty dřeva bude tentokrát zaměřen na sruby a roubenky, poprvé bude prostor věnován i nebytovým dřevostavbám.

Zhodnocení ROKU ŘEMESEL 2016

V rámci 5. ročníku veletrhu ŘEMESLO PRAHA proběhne vyhodnocení historicky největšího projektu na podporu řemeslného podnikání v ČR - ROK ŘEMESEL 2016, který vyhlásila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Na veletrhu naleznou návštěvníci kromě široké nabídky nářadí a vybavení pro profesionály i kutily také společnou expozici řemeslných cechů, ukázky řemesel a užitečné přednášky na aktuální témata pro podnikatele a OSVČ (druhá vlna EET, změny v Živnostenském zákoně a další).

Nový projekt PURPO PRAHA

Absolutní novinkou je projekt PURPO PRAHA z oblasti profesionálního čištění, údržby nemovitostí, renovace střech, fasád a dalších povrchů jako součást facility managementu. Návštěvník získá odpovědi na základní otázky proč a jak často je třeba střechy, fasády i vnitřní povrchy čistit a udržovat, zda lze nalézt v průběhu projektování a stavby způsob, jak zjednodušit budoucí potřebnou údržbu. Budou představeny moderní technologie čištění a renovace povrchů a zazní praktické zkušenosti firem, které čištění a údržbu provádějí. Projekt je zaměřen jak na vlastníky a správce nemovitostí, tak pro odbornou stavební veřejnost a dodavatele materiálů, výrobků a technologií pro firmy zajišťující komplexní správu budov a majetků.

Nové záštity, odborná spolupráce

K uděleným záštitám letos nově přibyla i záštita od Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Opakovaně poskytlo záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, ČVUT v Praze - Fakulta stavební, Centrum stavebního inženýrství, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Na přípravách veletrhu úzce spolupracuje řada dalších institutů a odborných partnerů.

Podrobnější informace včetně přihláškových materiálů jsou k dispozici na www.strechy-praha.cz.

Autor: Střechy Praha (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Dřevostavba na vlastní kůži 74. díl 33  fotek

Dřevostavba na vlastní kůži 74. díl

V roce 2006 v lednu jsme se ráz na ráz rozhodli, že platit nájem nás už nebaví, hlavně ne v Praze, za to by se dala jíst koňská vejce, a že tato nevra ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×