Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

5 důvodů proč si pořídit bezpečnostní dveře do domu

5 důvodů proč si pořídit bezpečnostní dveře do domu

Při vstupu do budovy vás jako první upoutá vzhled vchodových dveří. Pokud budete pořizovat nové dveře, měli byste kromě vzhledu vybírat především podle jejich funkčnosti. Pořízení bezpečnostních dveří zajistí nejen ochranu proti zlodějům. Přečtěte si, v čem všem vám usnadní život.

reklama

1. Bezpečnostní třída 3 chrání vás i vaši domácnost

Blíží se doba dovolených a mnoho zlodějů se už nemůže dočkat, až necháte dům nestřežený. Bezpečnostní vchodové dveře s certifikovanou bezpečnostní třídou 3 se postarají, aby váš domov zůstal chráněný. Odolají totiž vysazení, vyvrtání zámku i mechanickému poškození páčidlem, vrtačkou nebo šroubovákem. Jejich překonání je s běžnými nástroji zlodějů takřka nemožné, můžete si tedy užít dovolenou bez strachu z vykradení vaší domácnosti.

2. Ušetříte na pojištění

Při zřizování pojištění domácnosti zajímá pojišťovnu míra zabezpečení vaší domácnosti. Bezpečnostní dveře bývají u mnohých podmínkou a zároveň vám pojištění značně zlevní. Sleva za kvalitní zabezpečení se může vyšplhat až k 30 %. Při vyplacení v případě vykradení jsou rozdíly v částkách markantní. Zatímco s klasickým zámkem získáte sotva 50 000 korun, s bezpečnostními dveřmi můžete dostat až 800 000.

3. Bezpečnostní dveře ustojí vlivy počasí

Venkovní dveře do domu musí odolat povětrnostním vlivům, slunci i výkyvům teplot. Bezpečnostní dveře do domu kombinují dřevo, ocel a PVC folii. Díky ocelové konstrukci odolají změnám vlhkosti i teplot bez toho, abyste je museli seřizovat. PVC folie na slunci nebledne a zůstává stejná několik let. Potěší vás také bezproblémová údržba běžnými čisticími prostředky.

4. Konec úniku tepla

Vchodové bezpečnostní dveře vynikají mimo jiné i skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi. Při výměně dveří mění montážníci i zárubně. Vše k sobě skvěle pasuje a díky tomu vám z domu neunikne v zimním období ani trocha tepla. Dveře vám tedy ušetří i peníze za energie.

5. Správný dodavatel udělá vše za vás

Pokud si zvolíte správnou firmu, nemusíte se o nic starat. Vyškolení pracovníci vám sestaví návrh přímo na míru, pomohou s výběrem dekoru a typu dveří. Montážníci vám přijedou dveře vyměnit a postarají se také o úklid a odvezení odpadu. Pokud si tedy chcete ušetřit čas i spoustu starostí, obraťte se na firmu HT dveře, která se prodeji a montáži bezpečnostních dveří věnuje už 25 let.

Autor: HT Dveře (text a foto)

Související články

Co dělat, když si zabouchnete bezpečnostní dveře? 5  fotek

Co dělat, když si zabouchnete bezpečnostní dveře?

Bezpečnostní dveře spolehlivě chrání vaši domácnost. Co dělat, když si dveře zabouchnete? Zachovejte klidnou hlavu a dodržte pár následujících prav ...


Pět tipů pro výběr bezpečnostních dveří do rodinného domu 3  fotek

Pět tipů pro výběr bezpečnostních dveří do rodinného domu

Podle statistik Policie České republiky u nás počet vloupání do rodinných domů oproti počtu vykradených bytů poměrově roste. Pokud jste vlastníkem ...


Podle čeho vybrat bezpečnostní dveře do bytu 8  fotek

Podle čeho vybrat bezpečnostní dveře do bytu

Podle statistik Policie ČR je u nás ročně vyloupeno až 4 a půl tisíce bytů. Jak ale před nezvanými návštěvníky zabezpečit ten váš? Klíčovým bodem j ...


Zabezpečte si okna a dveře proti zlodějům 5  fotek

Zabezpečte si okna a dveře proti zlodějům

Krádež věcí v podobě zcizení majetku ve vašem obydlí je velmi nepříjemná záležitost, jejíž vyřešení se často táhne. Krádežím však předejdete, když ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
1
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×