Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

ABB zve na FOR ELEKTRO

ABB zve na FOR ELEKTRO
Souběžně s 23. mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH proběhne ve dnech 18. - 22. 9. 2012 v PVA EXPO Letňany veletrh FOR ELEKTRO. Navštivte stánek společnosti ABB s.r.o. Elektro-Praha v hale 4A 21 a dozvíte se vše o domovních telefonech, prohlédnete si nové designové řady spínačů a zásuvek a získáte spoustu užitečných informací o inteligentní elektroinstalaci.
reklama

Společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga z Jablonce n. Nisou je největší český producent domovního elektroinstalačního materiálu. V nabídce najdete čtrnáct designových řad spínačů a zásuvek, inteligentní elektroinstalace Ego-n a ABB i-bus, nově domovní audio a video telefony ABB-Welcome a další moderní elektroinstalční materiály.

FOR ELEKTRO

FOR ELEKTRO je veletrh zaměřený zejména na elektrotechniku, osvětlovací techniku a zabezpečovací systémy, které úzce souvisí se stavbou, zařizováním a zprovozněním interiérů a exteriérů, v současné době i na hledání vhodných systémů vedoucích k úsporám energií.

Autor: Pavla (text), ABB (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×