Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Adventní dekorace

Adventní dekorace

Ačkoliv venku se počasí teprve začíná tvářit jako zima, do začátku adventu zbývá přesně týden. Neděle 29.11. je letos první adventní. Jestlipak už máte vymyšlené nebo dokonce nachystané dárky? A co adventní věnce a svícny? Máte na jejich přípravu čas ještě do soboty, takže alespoň jednoduchý si určitě stihnete vyrobit třeba s dětmi nebo vnoučaty.

reklama

Máme pro vás pár tipů od našich čtenářů a příznivců a budeme se těšit i na ty vaše.

Nebo se raději pustíte do přípravy adventního kalendáře pro vaše děti a partnery? I velcí kluci a holky si určitě rádi každý adventní den rozbalí malou pozornost nebo třeba jen kartičku s hezkým přáním nebo citátem, záleží na vaší fantazii a kreativitě, jak jim je zabalíte.

K vánocům patří nejen dárky, ale především krásné zvyky a tradice. K nim patří nejen rozsvěcení svíček na adventním věnci, ale i řezání takzvaných „Barborek", adventní výzdoba, navazování jmelí, pečení a zdobení perníčků a cukroví i nadílka do krmelců, zásypů a také zvířecích útulků.

Děti se na Ježíška těší snad nejvíc a užijí si vánoční těšení ještě víc, pokud je zapojíte i do příprav na svátky. Jako každý rok na vás apelujeme, nenechte se pobláznit reklamami nebo radami „dobrých sousedek“, že vše musí být hlavně vysmejčené, uklizené a naleštěné, nezapomeňte si vyjít také na procházku, do divadla či do kina.

Pozvěte své blízké a kamarády na sklenku vánočního punče a zahrajte si s nimi karty, vystřihněte s dětmi jednoduché ozdoby z papíru, připravte přání a zaneste je třeba do domova důchodců nebo do nemocnice. A hlavně si svátky i přípravy na ně užijte v klidu a pohodě.

Autor: Petra (text a foto), Pavla, Eva a čtenáři (foto)

Klíčová slova:


Související články

Adventní svícen 11  fotek

Adventní svícen

Spojme hezkou procházku v přírodě se sběrem přírodních materiálů, které budeme potřebovat k výrobě adventního svícnu. Tak se dejme do tvoření dřív, ne ...


Dřevěný stojánek na stromeček 13  fotek

Dřevěný stojánek na stromeček

Nestihli jsme koupit stojánek na stromeček nebo jsme jej spíše při vánočním úklidu nenašli? Můžeme si navrhnout vlastní a sami si ho vyrobit. Nabíz ...


Jmenovky na dárky 9  fotek

Jmenovky na dárky

Vánoce máme často spojeny především s rozdáváním dárků, které s radostí nakupujeme pro své nejbližší. Důležité je nejen dárek pěkně zabalit, ale ta ...


Přání malované, s perlami i třpytkami 12  fotek

Přání malované, s perlami i třpytkami

Zase jsem zapomněla koupit vánoční pohledy. Kdyby bylo alespoň nějaké přáníčko, které bych mohla babičce a tetě přiložit k dárku. Nezbývá, než si něja ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×