Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Aku plotostřih a pila v jednom - videotest Českého Kutila

Úprava živých plotů, soliterních keřů i okrasných a ovocných stromků se neobejde bez plotostřihu a motorové pily. Pokud má plotostřih a dokonce i pila douhou rukojeť tak, že s nimi bez žebříku dosáhnete i na vysoké keře a stromky, jde vám práce od ruky jedna radost. Akumulátorové nářadí má tu výhodu, že nemusíte tahat kanystry z benzínem a myslet na to, aby v půli práce nedošel a také se nemusíte starta o to, zda máte dostatečně dlouhý prodlužovací kabel.

reklama

Akumulátorové nářadí má tu výhodu, že nemusíte tahat kanystry z benzínem a myslet na to, aby v půli práce nedošel a také se nemusíte starta o to, zda máte dostatečně dlouhý prodlužovací kabel a nemusíte dávat pozor, abyste si jej nepřeřízli místo větve. Jak zvládne zahradu sekačka na akubaterii a jak si poradí s akumulátorovou pilou sochař jsme si ukázali, můžete si to připomenout v našem videu zde.

Třídílná teleskopická tyč umožní nastavit potřebnou délku aku plotostřihu i pily podle toho, kam až potřebujete dosáhnout.

Na jedno nabití vydrží baterie až 140 řezů dřeva o síle 10 x 10cm. nemusíte se bát ani údržby a napínání řetězu, napíná se bez nářadí, pouze pomocí otočného knoflíku.

Baterie patří do systému all in one a pokud zrovna neřežete stromky nebo živý plot, můžete ji použít třeba do kompresoru.

Zajímá vás více takových šikovných pomocníků? Podívejte se na další nářadí od Garlandu.

Autor: Pavel Kutil Zeman, HobbyPRstudio (text, foto, video)

Klíčová slova:


Související videa

Akumulátorový plotostřih Greenworks a foto z akce

Akumulátorový plotostřih Greenworks a foto z akce

Akumulátorový plotostřih Greenworks jsme zkoušeli v praktickém testu a musím přiznat, že jsme s ním byli spokojeni. Zrovna tak si jej oblíbil náš kamarád Petr a další kamarádka si s ním práci také vyzkoušela ráda. Tak dopl ...


Kultivátory Riwall pro dobře připravené záhony

Kultivátory Riwall pro dobře připravené záhony

Má váš soused hezčí rajčata nebo okurky? Větší úrodu, kvetou mu kytky lépe a přitom nakupujete sazenice ve stejném obchodě a používáte stejné hnojivo? Rozdíl může být v přípravě záhonku a půdy. Co jste nestihli na podzim, ...


Foukač Greenworks GWBV 4028 - uragán na baterky

Foukač Greenworks GWBV 4028 - uragán na baterky

Tak jako vítr se občas proběhne po silnici nebo po dvoře a vše zamete do jednoho kouta, stejně tak nám může posloužit i zahradní fukar s vysavačem. Vítr je dobrý sluha, ale zlý pán. Proto je dobré ho mít pod kontrolou. Nej ...


Zahradní domek Palram zvládnete postavit sami

Máte spoustu nářadí, gril, sekačku, zahradní nábytek a nevíte, kam to všechno schovat? Zahradní domek bude to pravé a postavíte si jej sami. Podívejte se na naše video.

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×