Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ani na letošním veletrhu FOR ARCH nemůže WoodPlastic® chybět

Ani na letošním veletrhu FOR ARCH nemůže WoodPlastic® chybět

Pokud hledáte ideální materiál pro venkovní použití – plot, terasu nebo obklad prakticky čehokoliv, pak je ideální volbou WPC kompozit, česky řečeno dřevoplast. Pokud se chcete blíže seznámit s vlastnostmi a možnostmi tohoto materiálu, pak je ideální příležitostí návštěva veletrhu FOR ARCH a expozice společnosti WoodPlastic®. Veletrh FOR ARCH 2018 se koná v pražských Letňanech ve dnech 18. - 22. září.

reklama

Zastavte se u stánku společnosti WoodPlastic®, má číslo B18 v hale 5. Zástupci společnosti vám rádi odpoví na veškeré vaše dotazy týkající se WPC materiálu a možnostech jeho užití. Navíc si budete moci odnést vzorek prken a zvolit tu barvu, která bude vaší zahradě a domu nejvíce slušet.

WPC kompozit – to je „dřevo“ na celý život

Již sám název materiálu WPC kompozit (nebo také jednoduše kompozit či dřevoplast) napovídá, že se jedná o kompozit spojující dva původně úplně odlišné materiály, a to dřevo a plast. Materiál byl vyvinut v Severní Americe před několika desítkami let a hlavním důvodem jeho vzniku byla poptávka po odolném materiálu, který nebude trpět problémy dřeva - sesychání, kroucení, tvorba třísek, šednutí, omezená životnost a častá, zdlouhavá údržba. Díky přidání polymeru byly všechny tyto problémy vyřešeny beze zbytku.

Společnost WoodPlastic® je předním českým výrobcem plotů, teras a obložení z tohoto materiálu. Prodává prvotřídní plná terasová prkna a ploty z materiálu WPC v mnoha designech, velikostech i barevných variantách se zárukou až 25 let.

Autor: Andrea (text), Pavla (foto)

Klíčová slova:


Související články

Hledáte ideální materiál pro venkovní využití? 13  fotek

Hledáte ideální materiál pro venkovní využití?

Váháte, jaký materiál zvolit pro svoji terasu, plot, obložení zahradního chodníčku nebo jiný prvek na vaší zahradě, abyste získali řešení „na celý ...


WPC prkna na balkon a lodžii 6  fotek

WPC prkna na balkon a lodžii

Kompozitní prkna českého výrobce WPC-WOODPLASTIC a.s. není nutné natírat, olejovat, brousit ani jinak ošetřovat. Prkna jsou vyrobena z kompozitu 60 ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×