Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil aneb lepicí páska nade vše?

Antikutil aneb lepicí páska nade vše?

Lepicí páska je často rychlý pomocník, který je první po ruce, ale nehodí se vždy a všude. Dnešní antikutil je toho ukázkou. V prvním případě úsměvnou, ve druhém i nebezpečnou.

reklama

Oprava plotového pole pomocí lepicí pásky? I když je páska bytelná, plotové pole v místě, kde se odtrhl svár, by chtělo přichytit spíš pevným drátem. Takhle to nedělá ani parádu, a na slunci, větru a dešti ani moc dlouho nevydrží.

Igelitkou obalené a lepicí páskou přelepené napojení elektrických přívodních šňůr je dost špatný vtip. Mít na sloupu před domem vánoční osvětlení je možná hezké, ale tenhle přívod elektřiny je sakra nebezpečný. Zvědavý pes nebo dítě se budou chtít podívat, co je v tašce za poklad a malér bude hned. Nebo napadne slabý poprašek sněhu, šňůry nebudou na první pohled vidět, ale zakopnout se o ně dá lehko a...

Také jste viděli podobnou opravu nebo úpravu? Podělte se s námi o foto.

Autor: Petra (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - voda a elektrika 5  fotek

Antikutil - voda a elektrika

Někdy je až udivující, co všechno může "rádoby" kutil vytvořit. Dneska se podíváme na ukázku z koupelny a až "mrazící" elektroinstalaci.


Antikutil převlečený za odborníka 11  fotek

Antikutil převlečený za odborníka

Antikutilové nevymřou, ovšem tady by se patřilo říci: “bohužel“. Dnes vás pozveme do domu dostavěného před třemi lety. Ačkoliv bychom předpokládali, ž ...


Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×