Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil-chudák činžák

Antikutil-chudák činžák
Někteří řemeslníci nebo možná majitelé domů jsou horší, než ten nejnešikovnější antikutil. Jak dokáží svou necitlivostí nebo snad lajdáctvím zlikvidovat při "renovaci" nebo opravě práci svých předchůdců, o tom se, bohužel, můžeme přesvědčit dost často.
reklama

Ať to vypadá, jak chce, hlavně, když je to zamčený! A že se starý zámek porouchal? No tak ho vyšroubuju, vylomím, vyřežu a nový se dá vedle. Nebo dveře slouží zároveň jako počitadlo střídajících se nájemníků? A krásná vrata v průjezdu téhož domu dopadla podobně. Petlice s visacím zámkem, opět stopy po rozbitých zámcích a nakreslená značka jim opravdu na kráse nepřidají.

Renovace nebo pomsta nájemníkům?

Uvnitř domu vypadají úpravy podobně. Obroušené rámy dveří a oken by mohly dávat naději, že po renovaci zde budou krásné byty, ale hned jak se podíváme na nově namontované vypínače, nadšení nás přejde. Prostě asi někde zbyly a tak se namontují vedle sebe ve stylu "každý pes jiná ves".

A plynový měřák v předsíni dává téhle renovaci tečku. Nejenže si o něj dost často ukopnete nohu při vycházení z pokoje, ale ani ty trubky se "nepovedlo" napojit rovně. Nepovedené vypínače si nájemník lehko vymění, ale s touhle plynovou bradavicí to bude horší, nezbyde než ji zakrýt nějakou skříňkou.

Autor: PePa (text), Urdani (foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


Antikutil - pozor, padá umyvadlo 4  fotek

Antikutil - pozor, padá umyvadlo

Další ukázka toho, jak lze "vyřešit" opravu či renovaci. Nezbývá říct nic jiného, než:"Fuj!"


Antikutil převlečený za odborníka 11  fotek

Antikutil převlečený za odborníka

Antikutilové nevymřou, ovšem tady by se patřilo říci: “bohužel“. Dnes vás pozveme do domu dostavěného před třemi lety. Ačkoliv bychom předpokládali, ž ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×