Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - i na detailu záleží

Antikutil - i na detailu záleží
Dnešní antikutil není žádná katastrofa a na první pohled by si jej mnozí ani nevšimli. Jen povzdech nad tím, jak nedotažený detail zkazí jinak hezkou práci.
reklama

Krásná podkrovní koupelna, zařízení tip top, dřevěné dveře,... jen kdyby byly o kousíček dál od zdi. Sice by musely mít zkosený roh zárubně, ale protože to tak bylo i v pokoji, asi by to nebyl neřešitelný problém. A dveře by se neodíraly o listelu obložení, jak je vidět na fotografii.

Obklad stěn i podlahy v bílé a oranžové sluší koupelně bez oken, jen asi ten, kdo koupelnu obkládal, nedomyslel, jak bude vypadat nepravidelné obložení a dořez kolem zrcadla. Přitom by stačilo začít obkládat od zrcadla směrem ke stěnám a dořez vyřešit v rohu u stěny. Totéž na podlaze, jak je vidět na úvodní fotografii. Když se pokládá dlažba na koso a ještě k tomu s olemováním, je vhodnější dát dlaždici pravidelně, ne k jedné straně. S pokládáním je třeba začít od stěny nebo vstupu, kde jsou případné nepravidelnosti nejvíc patrné.

Opravdu jen detaily, které nijak neubírají koupelně na funkčnosti, jen zamrzí, že stačilo tak málo a bylo to na jedničku s hvězdičkou.

Máte podobné záběry a zkušenosti? Podělte se s námi i ostatními čtenáři, fotografie i s komentářem můžete poslat na e-mail pavlina.wagnerova@ceskykutil.cz. A samozřejmě uvítáme i fotografie, které kutilům dělají čest, ne ostudu.

Autor: Petra (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Rekonstrukce koupelen 3. díl – Obklady, doplňky 16  fotek

Rekonstrukce koupelen 3. díl – Obklady, doplňky

Zdi jsou postaveny, sanita usazena a zbývá jen koupelnu obložit a položit dlažbu. Tady je prostor pro vyzkoušení vaší šikovnosti i možnost úspory. Obl ...


Rekonstrukce koupelen 2. díl – Instalace, elektřina, sanita 19  fotek

Rekonstrukce koupelen 2. díl – Instalace, elektřina, sanita

Při rekonstrukci koupelny musíme s rozvody elektřiny a odpadu počítat již během stavby zdí i obkládání sádrokartonem. Tyto fáze prací tedy nelze zcela ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×