Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil – když kvetou lemy u auta

Antikutil – když kvetou lemy u auta

Jaro a léto jsou překrásná roční období, vše voní a kvete, radost podívat. Prostě krása pro oko. Když nám ale začne kvést auto a jeho lemy, už to taková paráda není. Způsobů opravy je mnoho. Nejopravdovější a jediné správné jsou nové lemy, vyvaření a autoklempíř. Pak následné ošetření nástřikem. Když je ale někdo všeuměl, zvládne to i jinak.

reklama

Říká se, že stříbrná páska a montážní pěna opraví vše na světě. Podařilo se s ní zamaskovat i vyhnilé lemy. Že by to ale závadu opravilo jinak než na oko, o tom opravdu nemůže být řeč. Pod pěnu se dostane voda a koroze bude vesele pokračovat. O umění lakýrnickém a špičkovém tmelení také nemůže být řeč.

A co třeba prasklé střešní okno? Postačí tuna silikonu na akvárka a je vše spraveno, na střechu přece nikdo nekouká. Vztyčený prostředníček není určen mému foťáku, ale dobře se hodí místo stěrky na silikon. A co vy, co už jste si podobným způsobem na autě něco spravili? A jak dlouho to vydrželo?

Autor: J. D. (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


Antikutil - pozor, padá umyvadlo 4  fotek

Antikutil - pozor, padá umyvadlo

Další ukázka toho, jak lze "vyřešit" opravu či renovaci. Nezbývá říct nic jiného, než:"Fuj!"


Antikutil - opravy pro kočku 9  fotek

Antikutil - opravy pro kočku

Někdy je věc nebo výrobek skoro hotov. Jenom kousek mu chybí nebo se někde odštípnul. My jsme ale přece chytří, trocha materiálu nám zbyla, tak ho tam ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×