Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - když padá domek na elektriku

Antikutil - když padá domek na elektriku
Život není dokonalý, ani rovný, ani přesný. Zdi by ale aspoň trochu takové být měly. Samozřejmě, tančící dům nebo věž v Pise je něco jiného. U zdí domu, vyrovnání svahu nebo domečku na elektriku kolmost k matičce zemi vůbec nevadí.
reklama

Základem je základ. Ale běda, pokud při kopání základů něco ošidíme, buď hloubku nebo použitý materiál. Dříve nebo později se to projeví. Zapomenout především u svahů nesmíme na obrovský tlak hlíny. A tak betonujeme a dáme do toho co nejvíce železa a ono to drží.

Anebo také ne, jak je vidět na našich fotkách. Pak to nezachrání ani klacek zabodnutý do dvířek antoníčku ani trubky zapuštěné do svahu. Natož plocháč v neprovázaném nároží plotové zídky. Každá taková dodatečná oprava je nakonec dražší než to na začátku udělat pořádně.

PS: Už vidím toho chudáka, který jde otevřít dvířka a odečíst elektriku a odstraní ten klacíček. Buď bude zavalen nebo musí být kaskadér. Štěstí, že se vedle už rýsuje nový sloupek.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


Antikutil  – Šikminy, kam se kouknete 14  fotek

Antikutil – Šikminy, kam se kouknete

Slovo šikminy zní dost divně, ale když se podíváte na našeho dnešního antikutila, určitě uznáte, že v tomhle případě označuje věc opravdu podivnou.


Antikutil - Odfláknuto 11  fotek

Antikutil - Odfláknuto

Dnešní Antikutil by se mohl jmenovat „Odfláknuto". Jak jinak nazvat často jen nepříliš velké opravy nebo úpravy, které uděláme nahonem s tím, že „se" ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×