Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil – Chyby stavařů

Antikutil – Chyby stavařů

Dnešní antikutil je spíš otázka pro stavaře a statiky- nešlo to vyřešit jinak? Pěkná stavba (mimochodem školní jídelna, kde moc dobře vaří), ale na oné místnosti vás čeká překvapení – bojí se snad někdo, že byste odcházeli nevychovaně oknem? Nebo je to dodatečné zpevnění zdi?

reklama

Předsíňka před toaletou má velké okno, leč „trochu divně zamřížované“. Přes kus zdi kříž z železných silných profilů, procházející až do jedné z toalet. Asi nějaká vzpěra, kterou bylo třeba vyřešit dodatečně a nešla schovat za stěnou. Možná by zakrytí vyřešil sádrokartonový panel, který by železo schoval, takhle to totiž vypadá dost zvláštně. V první chvíli přemýšlíte, jestli lze okno otevírat (ano, jde), a jak je asi pevná celá stavba.

Možná bylo potřeba zajistit stříšku nad vchodem a nad okny, aby se nevytrhávala ze zdí, ale možná je to docela jiný důvod – nevím.

Pokud už to jinak nešlo, chtělo to alespoň lépe začistit spoje v dlaždicích i přeteklý beton v podlaze nebo řezy stropními podhledy.

A co vy na to, co myslíte? Jaký byl důvod k zabudování těchto kovových vzpěr?

Napište nám svůj názor do diskusí nebo na facebook, jsme zvědaví, co si myslíte.

Autor: Petra (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil převlečený za odborníka 11  fotek

Antikutil převlečený za odborníka

Antikutilové nevymřou, ovšem tady by se patřilo říci: “bohužel“. Dnes vás pozveme do domu dostavěného před třemi lety. Ačkoliv bychom předpokládali, ž ...


Antikutil - renovací k horšímu 4  fotek

Antikutil - renovací k horšímu

Ne vždy renovace nebo rekonstrukce vylepší stávající stav a při tom je to často jen proto, že ji provádějí neodborníci nebo zkrátka lemplové.


Antikutil - zima už je za vraty, těsní soused, já taky 6  fotek

Antikutil - zima už je za vraty, těsní soused, já taky

Kdo by dneska netěsnil. Škvíry mezi okny, podfukují dveře. A my topíme a topíme a divíme se, že účty za energie jsou větší a větší. A když už konečně ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×