Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - kolik materiálů použiješ, tolikrát jsi zedníkem

Antikutil - kolik materiálů použiješ, tolikrát jsi zedníkem
Nastojato, naležato, na výšku nebo na šířkou, ono se to podá. Pórobeton na maltu, napovídá že jde o starší stavbu. Člověk si občas vypomůže, tady je kus železa na překlad a tenhle Ytong doplníme cihlou. Někdy i střešní taška přijde vhod. Čím méně kombinujeme tím lépe.
reklama

Každý materiál je i stavební systém, proto je lépe jej nekombinovat s několika jinými. Nedostatek peněz nebo levný zdroj materiálu někdy dokáže pravý opak. I tak se stavělo a staví. Vše ve stěně se pak liší velikostí, šířkou spáry a tepelnou prostupností. Omítka vše skryje, to je jasné, jenom jestli těch materiálů na jednu zeď kolem okna a balkonových dveří není až příliš. A duté příčkové cihly pod oknem a jako schůdek u dveří asi zimě, až se pořádně přihlásí o slovo, moc nezabrání.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - vokna pánů stavitelů 7  fotek

Antikutil - vokna pánů stavitelů

Mám rád hezké domky a stavby, občas si v duchu řeknu: "Tak tohle bych udělal takhle" nebo "Tohle by se mi líbilo trochu jinak". A pak se musím zastavi ...


Antikutil - zima už je za vraty, těsní soused, já taky 6  fotek

Antikutil - zima už je za vraty, těsní soused, já taky

Kdo by dneska netěsnil. Škvíry mezi okny, podfukují dveře. A my topíme a topíme a divíme se, že účty za energie jsou větší a větší. A když už konečně ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×