Právě soutěžíme o:
zahradnické nůžky Fiskars zahradnické nůžky Fiskars
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - natržené pozadí na nebezpečné skluzavce

Antikutil - natržené pozadí na nebezpečné skluzavce
Úrazy nás kutily provází při většině našich činností. V ohrožení jsou často všechny naše smysly. Ruce, oči, nohy, zkrátka vše. Útočí na nás při nesprávném zacházení naše užitečné a oblíbené nářadí. To, co je na elektriku, i to bez zdroje otáček a napětí. Nejvíce pily, brusky, dláta, ale i kladiva či hřebíky nebo vzpurné štafle. Bodnořezných nebo sečných ran či úrazů od elektriky je, bohužel, mnoho. I proto je nejlépe někdy z dílny utéct a jít na malou procházku.
reklama

Jak to tak vypadá, ani na procházce bychom ale neměli polevovat v ostražitosti. Útok, nejen na naše pozadí, může přijít ze zálohy v ten nejméně očekávaný okamžik. Když relaxujeme nebo si prostě jen odskočíme na toaletu.

Pozor, klouzačka!

Ulomený kus klouzačky nebo vyčnívající šroub mohou velmi nepříjemně zranit naše ratolesti a rázem je po pohodové procházce, a to i přes to, že je třeba sluníčko a krásný den. Hřiště veřejná nebo v kempech bývají často v katastrofálním stavu a bez potřebné údržby.

Nezvednuté prkénko

Zásadní problém tohoto prkénka není ani to, že se nedá zvednout a tím samozřejmě i vhodně čistit a udržovat, ale opět známe vyčnívající šroubky. Když už na něj usedneme a svěříme mu to cenné a křehké, co skrýváme pod oblečením, snadno by se mohlo stát, že si z toalety odneseme nemilý podpis na pozadí či jinde, nebo přinejmenším poškozené spodní prádlo. Docela by mne zajímalo, jestli by si majitel něco podobného nainstaloval doma.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - Skluzavka - dětem vstup zakázán 9  fotek

Antikutil - Skluzavka - dětem vstup zakázán

Kdokoliv z nás má dítě, stoprocentně se jednou ocitne na dětském hřišti. Bude sledovat svojí ratolest jak se tlačí u skluzavky, aby byla co nejdříve n ...


Antikutil – posaďte se, prosím 5  fotek

Antikutil – posaďte se, prosím

Tedy pokud máte plechové kalhoty a rukávy košile, jinak vám na téhle lavici hrozí poněkud nebezpečná „úprava pozadí“.


Antikutil - dítě páskou nespravíte 3  fotek

Antikutil - dítě páskou nespravíte

Konečně nám začalo přicházet krásné počasí, které nás táhne ven na zahrádky a procházky. Děti už se těší taky. Tak honem vyndat z půdy pár hraček nebo ...


Antikutil - Čas grilování 8  fotek

Antikutil - Čas grilování

Domácí i letní grilování na akcích má jedno společné. Potřebujeme, aby se větší kus masa nebo rovnou celé sele pravidelně otáčelo. Důležité ale je, ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×