Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil nebo vandalismus

Antikutil nebo vandalismus
Dnešního antikutila nám poslala čtenářka, paní Stárková. Není to možná tak úplně antikutil, jak i autorka poznamenává, ale bohužel, takových záběrů nasbíráme také dost, takže jsme je do rubriky zařadili.
reklama

Komentář autorky je, myslím, dostatečně výstižný a bohužel, pravdivý:

„Na procházkách ráda fotím, ale ne vždy jsou to fotografie hezké, třeba se vám budou hodit.

Už bezmála půl roku chodím kolem rozbitého sloupku telefonní přípojky. . Není to jistě dílo nějakého domácího "takykutila", nejspíš si nějací silní hoši hráli na to, kdo kryt dřív odmontuje, ale snad by bylo v zájmu majitele dát sloupek do pořádku. Bála bych se, že mi někdo ze zlého úmyslu přestřihne dráty, pokud už se tak nestalo. A jestli je sloupek a přípojka nefunkční, tak by jej asi měli odstranit, takhle parádu na ulici neudělá.

A my ještě dodáváme: "Pozor na vlhkost a sníh, pokud by se dostaly do vedení, mohou jej poškodit."

Další záběr je z výletu do jednoho středočeského městečka. Buď se popelnice rozsypala v rukou popelářům, když ji od kukavozu shodili na zem (to se bohužel stalo i u nás doma – hoši shodili popelnici na chodník obloukem a protože byla plastová, napraskla a spravit jsme si ji museli sami), nebo si zas nějaký ovíněný silák dokazoval, že síly má dost. Ale spravit nebo vyměnit by ji měl majitel, takhle určitě neposlouží.

Máte podobné záběry a zkušenosti? Podělte se s námi i ostatními čtenáři, fotografie i s komentářem můžete poslat na e-mail pavlina.wagnerova@ceskykutil.cz. A samozřejmě uvítáme i fotografie, které kutilům dělají čest, ne ostudu. Od paní Stárkové jsme dostali i fotografie ze zahrádky, které uveřejníme v příslušné rubrice.

Autor: A.Stárková (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - betonový dvorek a zvonky nade vše 8  fotek

Antikutil - betonový dvorek a zvonky nade vše

Problémy se suchem a nedostatkem vody na zalévání se dají vyřešit opravdu svérázně a zabudování nových zvonků ke vratům také. Podívejte se na naše dne ...


Antikutil - tímhle okapem to neodteče! 5  fotek

Antikutil - tímhle okapem to neodteče!

Nevyčištěný okap může napáchat škody víc, než nás napadne. Revize by se měla provádět nejen na podzim, kdy očekáváme největší problém s padajícím l ...


Antikutil - s ombudsmanem za zády 15  fotek

Antikutil - s ombudsmanem za zády

Léta jsem bydlel nedaleko Stromovky a chodil si tam hrát, s klukama jezdit na kole nebo v zimě na bruslích. Když byly koruny, chodilo se na Matějskou ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×