Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - není trubka jako trubka od topení

Antikutil - není trubka jako trubka od topení
„Proč to dělat jednoduše, když to můžu vyzdobit“, říkal si asi topenář, který elegantně obkroužil trubkou dveře na zahradu.
reklama

Z metrové trubky se rázem stala pětimetrová. Vyhnul se tak zasekávání do podlahy nebo schování pod zvýšený schůdek či práh. Moc parády v bytě neudělal. Nám dveřmi v zimě mírně táhne, proto na ně dáváme závěs, v tomto případě to „tepelná brána“ vyřeší a případný průvan rovnou ohřeje. Pokud by ovšem zákony fyziky nefungovaly tak, že teplý vzduch jde nahoru a okolo oken rovnou ven. Trubka by také šla použít jako konzole na závěs.

Jak je celé veledílo provedeno je vidět na ostatních fotkách. Štěstím pro byt může být, že topenář nebyl rovnou instalatér a nepředělával třeba odpad nebo stoupačky. Takto obkroužené dveře by se pak mohly stát světovým unikátem.

Máte ve svém okolí také podobné "dílo"? Neváhejte a pochlubte se nám v naší galerii nebo na facebookových stránkách Českého Kutila.

Autor: Pavel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - teče voda z okapů 5  fotek

Antikutil - teče voda z okapů

Teče voda, teče, hlavně když prší, jsou jí plné okapy, ale kam s ní? No přece co nejdál od domu, to je jasné. Takže rovnou na chodník nebo do silnice. ...


Antikutil - Odfláknuto 11  fotek

Antikutil - Odfláknuto

Dnešní Antikutil by se mohl jmenovat „Odfláknuto". Jak jinak nazvat často jen nepříliš velké opravy nebo úpravy, které uděláme nahonem s tím, že „se" ...


Antikutil - nůžky co mají ulámané růžky 9  fotek

Antikutil - nůžky co mají ulámané růžky

Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci, to jsou slova už téměř klasická. Dobrým důkazem je pár levných zahradních nůžek, které jsem schválně n ...


Antikutil - pozor, padá umyvadlo 4  fotek

Antikutil - pozor, padá umyvadlo

Další ukázka toho, jak lze "vyřešit" opravu či renovaci. Nezbývá říct nic jiného, než:"Fuj!"


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×