Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - poškozené schody rovnou do špitálu

Antikutil - poškozené schody rovnou do špitálu

Rekonstrukce a renovace bytových domů vidíme kolem sebe neustále, dost často začnou střechou, pokračují okny, zateplením afasádou. V dnešním antikutilovi to asi u střechy a oken skončilo. Okna a vstupní dveře vypadají krásně, ale pokud chcete vejít novými dveřmi, měli byste si dát setsakra pozor! Proč? No podívejte se, jak vypadají u opraveného domu schody.

reklama

Šli jsme se synem navštívit kamaráda a málem odjeli do nemocnice. Na první pohled nevypadají schody zas tak divoce, všechny stupně jsou na místě a zábradlí také nechybí, ale pokud nedáte pozor, můžete lehko skončit se zlámanou nebo naraženou nohou. Renovace se zastavila u výměny dveří a propadávající se schody nejen kazí vzhled domu, ale jsou i nebezpečné.

Voda, mráz a čas se na schodech podepsaly, beton se drobí a propadá a schody padají směrem ke středu a kupředu. A tak jen doufáme, že majitel stihne opravu ještě před zimou. Nejspíš bude potřeba úplně znovu vybetonovat základ schodů a pak teprve znovu poskládat stupně (případně poškozené vyměnit).

Po opravě schodů určitě bude následovat i nová omítka, ale to už se podíváme až na jaře. Teď jde o to, abychom další zimu přežili bez zlomeniny zbytečně způsobené padajícími schody.

Autor: Petra (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - svůj k svému, anebo to už neplatí? 5  fotek

Antikutil - svůj k svému, anebo to už neplatí?

Na takzvané podnikatelské baroko už jsme si bohužel museli zvyknout. Tady to vypadá, že majitel by chtěl žít na zámku, tak si podle toho vybral plot.


Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


Antikutil - pozor, padá umyvadlo 4  fotek

Antikutil - pozor, padá umyvadlo

Další ukázka toho, jak lze "vyřešit" opravu či renovaci. Nezbývá říct nic jiného, než:"Fuj!"


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×