Právě soutěžíme o:
vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup vchodovou stříšku Zenit a poukázky na nákup
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - trochu originální poštovní schránky

Antikutil - trochu originální poštovní schránky
Každý rád dostáváme dopisy, tedy pokud možno bez různých barevných pruhů a bez složenek. Občas je užitečný i nějaký leták. Pošťák ho však musí mít kam hodit. U novostaveb, kde není plot, je jasné, že se trochu improvizuje.
reklama

Různé pet lahve a mraky plastových silničních patníků, na to si už člověk zvykl. To je takový český folklór. Není však nad opravdu značkové schránky, například Becherovku nebo Finskou vodku. Orezlý vnitřek i venek dopisy spíše umaže a vítr i déšť moc zábran nemají.

Vzhledem k tomu, že na obě schránky jsem natrefil v jedné ulici, pár domků od sebe, je možné, že jsou si vlastně příbuzné. Vidím to jasně před sebou, jak dva chlapi sedí u krbu a říkají: „Tak co dneska budeme dělat? Venku zima a nevlídno.“ „Dneska?, no dneska přece vypijeme schránky.“ Je možné, že si spolu dokonce dali sázku a z té práce jim bylo druhý den nedobře. Jejich téměř dokončené příbytky tak hyzdí jen zrezlý originál obalu. Jeho cena je dost podobná jako pořizovací cena nové schránky.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - facka historii 6  fotek

Antikutil - facka historii

Historické domy mívají často krásně zachovalé nebo zrenovované dveře i portály. Ovšem občas zůstává rozum stát nad tím, jak jsou majitelé schopni tako ...


Antikutil – postavím schody do nebe 3  fotek

Antikutil – postavím schody do nebe

Říká se, že dobré schody vedou do nebe. Musí být kvalitní, se zábradlím, postavené z dobrého materiálu, aby z nich náhodou ještě někdo nespadl zpátky ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×