Právě soutěžíme o:
praktické dárky od Cemixu praktické dárky od Cemixu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - trubky v koupelně vedou pod mozaikou

Antikutil - trubky v koupelně vedou pod mozaikou

Občas se to stane, že je potřeba v koupelně nebo na toaletě něco předělat, ať už je to instalace a sekání do zdi nebo převěšení radiátoru. Při rekonstrukci nebo změnách v koupelně či na toaletě se bez sekání do obkladu občas neobejdeme. I proto bychom měli vždy mít pár náhradních dlaždic, kdyby bylo zapotřebí prasklou vyměnit.

reklama

Změnu instalace nebo cestu, kudy vede, je dobré si zakreslit nebo alespoň vyfotit pro případ, že bychom potřebovali v místě sekat nebo vrtat. Samozřejmě je i jiná cesta, využití detektoru, který i trubky na vodu umí nalézt. Náš dnešní antikutil to vyřešil poněkud svérázně. Asi s sebou neměl fotoaparát, nebo se mu nechtělo si cestu vedení instalace pamatovat, tak si ji krásně označil černou mozaikou. Takto na to určitě nezapomene.

Bohužel, nejen on, ale i všichni návštěvníci oné místnůstky. Černá mozaika je navíc usazena do umělecky oštípané původní dlažby. Když si k tomu přečtete nápis přímo na nádržce toalety (imperium elegancji - dle dodavatele sanity), asi vás napadne, že dotyčný buď vůbec neuměl číst, nebo je to jakýsi druh absurdního humoru, protože do elegance má tahle místnůstka a její obklad určitě daleko.

Jak byste takovou opravu či úpravu instalace a následně obkladu řešili vy?

Autor: Pavel Kutil Zeman, HobbyPRstudio (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil – rekonstrukce mezonetu se skřípáním zubů... 15  fotek

Antikutil – rekonstrukce mezonetu se skřípáním zubů...

Dnešní antikutil není z Pepovy dílny, ale poslal nám ho náš čtenář. Při čtení jeho e-mailu a prohlížení fotografií nám všem v redakci naskakovala husí ...


Antikutil – Když je renovace odbytá 9  fotek

Antikutil – Když je renovace odbytá

Renovace by měla znamenat obnovení, vylepšení, takže určitě souhlasíte s tím, že řemeslník ani kutil by ji neměl odbýt.


Antikutil - obklad z minulého století 5  fotek

Antikutil - obklad z minulého století

Šálí vás zrak, že to není možné? Ale je a bývalo, to když se dlaždičky před lepením máčely a bohužel i mnoho let po tom. Vždy jde zkrátka o řemeslníka ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×