Právě soutěžíme o:
montérkové kalhoty CERVA Dayboro montérkové kalhoty CERVA Dayboro
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - nepovedená vrátka pro srandu králíkům i nezvaným návštěvám

Antikutil - nepovedená vrátka pro srandu králíkům i nezvaným návštěvám
Plot, který je pro srandu nejen králíkům? Bohužel, častý obrázek městských ulic a vesnic. Mnohde je to jen přechodný stav, kdy se dům a okolí rekonstruuje, ale někde, bohužel, provizorium oplocení a vrátek je pro srandu nejen králíkům, ale především zlodějům.
reklama

"Kůzlátka, otevřete vrátka!"... Tak s touhle větou by se vlk ani nemusel namáhat, stačilo by plácnout packou a byl by za vraty a kůzlátka by dopadla špatně. Starší dřevěný plot bude potřebovat obrousit a natřít, to je po čase vždy nutné, ale co to zavírání? Svěšené panty, guma vytažená z tepláků a kus drátu? Takhle opravdu vrátka svoji funkci neplní, nanejvýš si skřípnete prst, když se je snažíte zavřít.

Možná plot čeká na opravu, ale zatím kazí dojem jinak pěkně opravenému domu i udržované předzahrádce. Bohužel se často stává, že majitel si řekne: "Opravím to příští týden, až po výplatě, až na jaře".....a plot vypadá čím dál víc zdevastovaně.

Prkno prasklé u vrutu také plotu na kráse nepřidá, navíc hrozí, že se o něj zraní kolemjdoucí a majitel bude mít ještě problémy s pojišťovnou nebo přinejmenším s oním chodcem, napíchnuvším se na třísky. Čím dřív se s opravou začne, tím líp, co myslíte?

Autor: Petra (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - dítě páskou nespravíte 3  fotek

Antikutil - dítě páskou nespravíte

Konečně nám začalo přicházet krásné počasí, které nás táhne ven na zahrádky a procházky. Děti už se těší taky. Tak honem vyndat z půdy pár hraček nebo ...


Antikutil - oprava pro kočku 5  fotek

Antikutil - oprava pro kočku

Každý občas zajde na místnůstku, kam i císařpán musel pěšky. A i tam se čas od času něco rozbije a je potřeba to opravit, nikoliv po kocourkovsku.


Antikutil - z nouze ctnost 5  fotek

Antikutil - z nouze ctnost

Opadává vám někde kousek omítky nebo se drolí zeď? Nevíte co s tím? Jednoduše kousek otlučte a vytvořte z toho umělecké dílo nebo také kýč, jak pro ko ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×