Právě soutěžíme o:
poukazy na nákup u Transformu poukazy na nákup u Transformu
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil – vyhřívaný sprchový kout

Antikutil – vyhřívaný sprchový kout
Dnešní antikutil má jen dvě fotografie, ale jak uvidíte, více ani netřeba. Vyfotil jej náš čtenář a poslal i s komentářem, my se jen připojujeme.
reklama

Povedlo se mi na návštěvě u známého vyfotit opravdu zajímavé dílo. Do stávající koupelny přidávali sprchový kout, ale jaksi zrovna v místě instalace překážel starý radiátor. Jak si domácí kutil poradil, zjistíte na fotkách.

Asi nezbývá, než vydávat tuhle antikutilovinu za záměr a tvrdit, že je alespoň ve sprchovém koutě teplo, ale nechci vidět po čase ty zavěšovací šrouby – samá rez. A uklouznout v takovém sprchovém koutě může být to poslední, co se vám v životě povede.
A když kritizujeme, měli bychom i poradit, jak by to mělo být lépe. Chtělo by to sehnat topenáře a zavěsit malý radiátor pod okno případně místo klasického tělesa použít otopný žebřík na stěnu.

PS: Máte taky podobné fotografie? Neváhejte a pošlete nám je, rádi je vystavíme, jen, prosím, zkuste zachovat minimální rozměry 1024x768 pixel, aby byly fotografie i na webu dost ostré. Díky a budeme se těšit na vaše příspěvky.

Autor: R.Zuska (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - voda a elektrika 5  fotek

Antikutil - voda a elektrika

Někdy je až udivující, co všechno může "rádoby" kutil vytvořit. Dneska se podíváme na ukázku z koupelny a až "mrazící" elektroinstalaci.


Antikutil-silikony aneb patlám, tedy jsem 7  fotek

Antikutil-silikony aneb patlám, tedy jsem

Silikony a tmely naši kamarádi jsou. Práce s nimi je tak jednoduchá, že ji zvládne přece každý. Napatlám a už to drží. Ovšem podle toho to taky vypadá ...


Antikutil – Když je renovace odbytá 9  fotek

Antikutil – Když je renovace odbytá

Renovace by měla znamenat obnovení, vylepšení, takže určitě souhlasíte s tím, že řemeslník ani kutil by ji neměl odbýt.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2019 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×